Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте на всички Smile Имам един въпрос - какво мислите за Майчин дом Rolling Eyes За условията за раждане, лекарите и т.н. Вашата помощ ще ми е от полза  PraynigHug
Цитирай

Битовите условия са нормални, но ако си без уговорка с лекар, очаквай пълно безхаберие Tired
Цитирай

гр. София

Битовите условия са нормални, но ако си без уговорка с лекар, очаквай пълно безхаберие Tired

Общо взето си е така   bouquet
Цитирай

София

Съгласна съм с Никол. Преди един месец лежах там една седмица за задържане. Ако нямаш твой лекар - не очаквай нищо. Условията са като във всяка държавна болница - мръсни тоалетни, големи стаи - с по 3 легла, санитарките само разхождат парцала по земята, акушерките - има и свястни, но повечето - не, а и какво да очакваш от хора със заплата около 200 лв.
Цитирай

Sofia

На 12-ти етаж условията са добри. Направен е ремонт, по 2 легла в стая с баня. Чисто е. Акушерките - наистина има и свястни, но не всички са такива. Аз бях с уговорка с лекар. Като цяло съм доволна от раждането си там.
Цитирай

sofia

Родих без уговорка ,нищо не съм плащала допълнително. На 12 ет. според мен е мръсно само мажат с парцала. Няколко дена все ще издържиш, битовите условия не са най-важното .Когато раждаш стените, дограмата, чаршафите ,тоалетните никак не помагат .Там са най-добрите специалисти. Всички най-тежки случаи от цялата страна ги карат там. Бях 3 дни за задържане  на 5ет., приеха ме за преносване на 7ет. родих на 3ет. после на 12ет. бях и накрая на 2ет. общо още 14 дни .Хората си вършат работата въпреки ниските заплати и лошите условия. Успех!
Цитирай

София, Манастирски ливади

Съгласна съм с Никол. Преди един месец лежах там една седмица за задържане. Ако нямаш твой лекар - не очаквай нищо. Условията са като във всяка държавна болница - мръсни тоалетни, големи стаи - с по 3 легла, санитарките само разхождат парцала по земята, акушерките - има и свястни, но повечето - не, а и какво да очакваш от хора със заплата около 200 лв.

подкрепям напълно, аз раждах там, имах си лекар и не съм имала проблеми, но условията и персонала не са за хвалене, в реанимацията обаче са много готини, оттам нататък по етажите...кофти малко, но за няколко дни се търпи, не бих раждала в друга болница, защото смятам че там са най-големите и добри специалисти, има всякаква апаратура, могат да реагират за абсолютно всички случай, все пак МД е най-голямата АГ болница в БГ.
Цитирай

София

И двете ми деца се родиха там, без уговорка(първия път имах но лекаря беше извън страната тоз ден Smile ).Обръщаха ми достатъчно внимание, даже санитарка ми държеше руката втория път Smile и ме укоражаваше. Лекарите тогава имаха секцио след секцио и акушерката води цялото раждане.Битовите уславия са примитивни наистина ,но не е мръсно.
Най-добри пожелания!
Цитирай

Аз лежах на 12 етаж и съм много доволна от условията. Банята е супер. Ако си много гнуслива пък си занеси чаршафи. Имах уговорка с лекар, но като цяло раждането го води акушерката, която даже и ми държа ръката докато доктора ме шиеше. Аз съм много доволна. Все пак това е болница, а не е хотел. Сестрите които се грижат за бебетата са много отзивчиви.
Цитирай

София

Родих там без никаква уговорка и съм много доволна.Според мен е въпрос на късмет.
Цитирай

София

Родих там без уговорки и съм много доволна. Постъпих нощта и родих на другия ден - и двете смени бяха много добрички. Само банята и тоалетната бяха под всякаква критика, но за 3 дни не е проблем. Сега е правен ремонт и може и това да е оправено.
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.