Здраво ЮНЧЕ да расте в коремчето на мама, а лошото и тъжното да тънат в забрава

  • 13 206
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 567
Не знам кога ще идваме насам пак. Нека първо се роди и малко отрасне малката, пък после ще мислим.
И Диана от тая вечер е със симптоми на грип  Cry От както сме дошли само болести около нас Close

# 76
  • Мнения: 245
Не знам кога ще идваме насам пак. Нека първо се роди и малко отрасне малката, пък после ще мислим.
И Диана от тая вечер е със симптоми на грип  Cry От както сме дошли само болести около нас Close

Тогава ще организираме срещата направо с бебоците, живот и здраве, в някой детски клуб, много ме бива в организациите, само дето в момента не съм много в кондиция Sad

Дано се оправите по-бързо.
И едни наши приятели бяха дошли от Америка и мъжа на моята приятелка се тръшна от грип, след като не беше боледувал от години. Явно от промяната на времето е.
Леко пътуване, Шоши  bouquet

# 77
  • Мнения: 1 512
Здравейте, надявам се моята поява да не ви смути. Приятно ми е да ви чета, особено Лъвицата много ме разсмива.
В понеделник ме изписаха от болницата, сега ще си отпочивам поне две седмици. Исках искрено да ви благодаря за топлите думи и виртуалните прегръдки, наистина са необходими в такъв момент и дават сила, нищо че лично не се познаваме. Тези изпитания, които Бог ни праща, не бива да ги превръщаме в самосъжаление; те са предизвикателство за волята и вярата ни. До себе си имам един изключителен човек (и не само той), чиято обич се доказа за пореден път и това ми дава още повече сили.
Простете, ако съм ви притеснила. Наслаждавайте се на бременността си, на ритниците и килограмите  Mr. Green и  Hug Heart Eyes  bouquet от мен!

# 78
  • Мнения: 116
Шушу , радвам се,че си случила на човека до теб и можеш да разчиташ напълно на него.Ясно е,че няма да забравиш това премеждие,но поне имаш друго детенце,което да прегръщаш и мъж,който те обича.

Прости ми,че питам , но докторите ли ти казаха,че нещо не е наред или просто така изведнъж се случи.............


Питам,защото ми отложиха изследвания,които може би са важни да се направят точно сега.

Има страшно много хора болни от грип в Пещера,а чувам че в по-големите градове е още по-зле.Не излизайте в навалицата и ако има как - не пътувайте с градския транспорт!

bosilek - ти къде живееш ?!
Съвсем нормално е ,бебето да се върти и шава,не го мисли колко му е удобно  Simple Smile Някои деца не шават толкова много,може би е до дете.
Понеже аз вече имам 2 и мога да сравнявам- ти казвам,че всяко е различно.

Lioness - дано се разминеш и не се разболееш !! Следи се за температура.

 atwork оффф трябва да бачкам вече ....иначе ,отвреме на време влизам за прочета какво ново с вас.

# 79
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Шушу, привет и от мен  Hug! Харесва ми как "звучиш", горе главата, защото всичко, което не ни убива, ни прави по-силни!
Стига да имаш време и желание, ще споделиш ли какво се случи. Разбира се, ако това не те натоварва, пък искрено се надявам, че и останалите няма да имат против споделянето. В крайна сметка сме живи същества, носим сърца, пък вероятно и души  Wink, та разбирането и споделянето са нещо човешко  Hug
Искрено ти желая всичко да е минало рутинно и в най-скоро време отново да се похвалиш  Hug.

Момичета, благодаря ви за подкрепата!
Днес по обед чакам мнението на педиатърката на детето. Помолила съм родителите му да му направят и изследвания в лаборатория и се моля постоянно да не е рубеола  Praynig. Вчера моята линча докторка ме успокои, че няма шанс да съм се разболяла, защото съм пропуснала 7-дневния период на заразяване, но  Tired, както се сещате докато не се отрече диагнозата отвсякъде...все ще съм на тръни. Лошото е, че нищо не може да се направи Praynig.

...мамка му, и заклинанията не ми действат срещу това ЛОШО  #2gunfire.  Дали вместо на среща и кръчма, да не идем на църква  newsm78 и да се помолим дружно Господ да е с нас  Praynig.

Е, шега с църквата не искам да си правя! НО ви моля, пазете се!!! Hug Hug Hug
И се обичайте  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 49
Здарвейте и от мен Laughing
Шушу искрено се възхищавам н акуража и смелостта ти. Пожелавам ти бързо възстановяване и съвсем скоро да те сполети пак най-голямото щастие за една жена newsm10
А за срещата имаме много време пред нас ще се виждаме завбъдеще често надявам се и ще си бъбрим, и споделяме. Нека само да отминат тези лоши грипове и болести и дано не ни засегнат, а просто да си отминат.
Във вторник бяха на фетална и доктора ми каза че на бебчо всичко му е наред и се развива нормално. Не мога да ви опиша с таткото колко сме щастливи. Другото, което ми каза доктора е че ще си имаме 100% stork-boy младеж, така че пишете ме към бъдещите свекита. Казвах му аз на моя мъж, че ще имаме мома, защото съм прекалено добра за свекърва Embarassed ама уви- да ни е живо и здраво само за това се моля.
Е поразговорих се ама за сега чао от мен та да поработя че чакам увеличение на заплатата Wink

# 81
  • Мнения: 4 491
Здравейте, момичета! Благодаря ви за пожеланията към сина ми, да ви се връщат стократно! Simple Smile)) Купонът мина много добре, макар че половината от гостите ми отсъстваха поради грип.  Sad Малкият разбира се не усети, че заради него е цялата дандания, но страхотно се забавлява с другите дечица и се наигра на воля. Сега в кухнята си имам храна да нахраня армията на малка държава и още толкова съдове за миене, но важното е, че се забавлявахме.
Шушу, аз лично нямам нищо против да споделяш с нас, ако ти се споделя. Мисля, че си една много силна и мъдра жена, но ако имаш нужда да се пооплачеш от каквото и да било, аз (а сигурно и другите) съм насреща.
Вчера бяхме на двойна консултация със Стефан при личната ни лекарка и се оказа, че за 1 месец не съм наддала нито кило! Според нейния кантар съм +3 кг от началото, а според моя - +4, но който и да е верния, явно съм в норма. Затуй се поотпуснах малко с тортите... Embarassed По-странното е, че и дребния не е мръднал за един месец. newsm78

# 82
  • Мнения: 2 529
mom_an, не се притеснявай за Стефчо, дечицата след годинката не наддават вече така. Моят от доста време едва-едва качва, но така е по-добре за детето. В първото тримесечие след като стана на една годинка беше качил само 300 гр, дали не беше и по-малко. Храни се и се развива съвсем нормално за възрастта си, а и аз предпочитам децата да са по-скоро подвижни, пъргави и жилави, отколкото едва-едва да си търкалят големите дупета  Laughing

Лъвичке, тя Шушу наистина "добре звучи", доколкото може разбира се  Hug, но ти нещо не ми харесваш  Thinking Можеш да си направиш кръвен тест за антитела за рубеола за всеки случай, мисля че резултатите стават бързо. Разбирам те напълно, защото съм чела за тази шарка и въпреки че казват че е опасна предимно за първото тримесечие, знам колко ти е притеснено. Цялата ми първа бременност съм прекарала на нокти заради антибиотиците и проблемите още във втори месец, а после и в 6-ти, та сега напълно ти съчувствам  Simple Smile Всичко ще е наред!

# 83
  • Мнения: 245
mom_an, не се притеснявай за Стефчо, дечицата след годинката не наддават вече така. Моят от доста време едва-едва качва, но така е по-добре за детето. В първото тримесечие след като стана на една годинка беше качил само 300 гр, дали не беше и по-малко. Храни се и се развива съвсем нормално за възрастта си, а и аз предпочитам децата да са по-скоро подвижни, пъргави и жилави, отколкото едва-едва да си търкалят големите дупета  Laughing

Лъвичке, тя Шушу наистина "добре звучи", доколкото може разбира се  Hug, но ти нещо не ми харесваш  Thinking Можеш да си направиш кръвен тест за антитела за рубеола за всеки случай, мисля че резултатите стават бързо. Разбирам те напълно, защото съм чела за тази шарка и въпреки че казват че е опасна предимно за първото тримесечие, знам колко ти е притеснено. Цялата ми първа бременност съм прекарала на нокти заради антибиотиците и проблемите още във втори месец, а после и в 6-ти, та сега напълно ти съчувствам  Simple Smile Всичко ще е наред!

Да, и на мен Lioness  не ми звучи както обикновено. Sad

Недей да се притесняваш, всичко ще е наред, ще видиш.
Със сигурност си ваксинирана срещу рубеола.
И скоро да видим или по-скоро пак да четем жизнерадостните ти постинги  bouquet

Шушу, миличка, радвам се да те видя пак тук Simple Smile
Ще се радвам да те видя скоро пак в редичките на чакащите майки  bouquet

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 559
Здравейте момичета

чета че срещата съвсем се разпадна, съжелявам че така се получи, хубаво щяхме да побъбрим, но следващия път, надявам се да е скоро.

Lioness сигурно е невъзможно да си съвсем спокойна, но щом момичетата казват че всички сме ваксинирани, не се тревожи, все пак това е успокоение. При първата си бременност и аз изживят този момент, но за щастие ми се размина, пък и мен всички ме успокояваха с тази имунизация.

за 1 месец не съм наддала нито кило! Според нейния кантар съм +3 кг от началото, а според моя - +4, но който и да е верния, явно съм в норма.

Момичета направо ме разбивате стези килограми, аз май няма да дойда на среща с вас, че съм най-назад със седмиците, нали ще раждам чак края на юни а пък килограмите ми нещо се трупат. Направо ме комплексирате, а по принцип не съм от тия  Mr. Green

И на финала да се похваля - заминаваме да си приберем детенцето, че от 02.01 не съм го виждала, при баба и дядо е глезльото, и направо вече не издържам, боли ме душата. И едни обеснения в любов с него си правиме всеки ден. Много ми е сладичък, преди няколко дни ме пита - А като ми дойдеш на гости(защото най-официално ни кани от една седмица да му отидем на гости) ще си донесеш ли бебето?   Joy  Нямам търпение да си го видя. Така че ще се включа вече чак към понеделник, до тогава ви желая да останете здрави и хубаво да помързелувате съботно-неделно.

  bouquet

# 85
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Охх, дишам малко по-спокойно  Rolling Eyes Wink (ама малко).
Днес двама доктори са гледали малката сладурка и са отхвърлили рубеолата  Praynig. За мое спокойствие утре ще ида да си направя кръвни изследвания Rolling Eyes.
Пожелайте ми   Rolling Eyes С  Tired П  Tired О  Tired К  Tired О  Tired Й  Tired Н Tired О  ЧАКАНЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ и гооооооляяяям и щастлива усмивка накрая  Peace

# 86
  • Мнения: 2 529
Охх, дишам малко по-спокойно  Rolling Eyes Wink (ама малко).
Днес двама доктори са гледали малката сладурка и са отхвърлили рубеолата  Praynig. За мое спокойствие утре ще ида да си направя кръвни изследвания Rolling Eyes.
Пожелайте ми   Rolling Eyes С  Tired П  Tired О  Tired К  Tired О  Tired Й  Tired Н Tired О  ЧАКАНЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ и гооооооляяяям и щастлива усмивка накрая  Peace

Аааа, сега малко по-добре "звучиш"  Party
Колко време ще чакаш изследванията?

Желая ти от сърце голямата усмивка, която заслужаваш  Heart Eyes

Уфф, сега пък аз да се оплача. Нещо ми драска гърлото и съм малко отпаднала (таткото май нещо ме зарази) Sad, пих Осцилококцинум, колкото и да не вярвам особено в хомеопатията, нон стоп и чайчета с лимон и мед пия, миии стискайте палци!

# 87
  • Мнения: 116
Kiki , смучи Стрепсилс или нео-ангин или олипс, а за хрема когато е в начален стадий-смуча Коризалия но boiron (хомеопотично е) и имам винаги добър ефект.Можеш да ги смучеш през час.

Дръжте си , хей !!! kaffeetrmker_2 повече чайчета и стояне в къщи !!!

# 88
  • Мнения: 479
Здравейте и от мен!

Надявам се всички да са здрави и да чувстват силни ритничета по коремчетата...  Heart Eyes   bouquet
Мен снощи така ме изрита бебока, че направо не повярвах  Joy
Иначе то си е добре, но аз нещо не мога да се разбера с татко му.. Днес трябва да е получил парите от застраховката и не можем да се разберем.. Той иска да ремонтираме колата, аз - не.. Не искам да се возя в блъсната кола.... Sick Незнам вие какво мислите, но аз без да съм майстор си мисля, че една блъсната кола не може да е като новата....
Та така.. Караме се, обичаме се.. Докато не мине сватбата ще си издерем очите  #2gunfire

И така... толкова с моите неволи...
Ама поне бебчо не спира да ми напомня за себе си..  Mr. Green

Хайде, целувки от мен Heart Eyes   bouquet

# 89
  • Мнения: 434
Здравейте бъдещи майчета!
От доста време не бях влизала във форума,защото нямах сили,но днес прочетох всички темички досега.Много ви се радвам на всички.Радвайте се на всеки ден от бременноста и се пазете много.
Шушу имаш една голяма и силна Hugот мен.Болката и празнотата ще отзвучат,бавно ,но щом до теб има човек който те обича всичко ще бъде на ред.Намери сили да забравиш и да продължиш напред.
Аз вече се възтанових почти,но все още си поплаквам понякого когато видя малко бебе.Но вече нямам търпение да дойде април и да започнем опитите отново,надявам се всичко да бъде наред този път.
Много  Heart Eyes и Hug на всички бъдещи мами от мен,обещавам да ви наглеждам и да ви се радвам.И нека няма повече лоши новини. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт