Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 12 ян. 2007, 08:31 ч.

Дали е нормално ???

  • 602
  • 12
  •   1
Отговори
  • София - най-после у дома :)
  • Мнения: 679
Бебо е на антибиотик от понеделник, искам да попитам по-компетентните мами дали е нормално урината да мирише по-различно от приема на лекарството? От вчера забелязах, че миризмата от памперса е по-различна от обикновено, не мога до определя точно на какво мирише, но е странно. Също така искам да добавя, че малкия не беше акал два дни и тази сутрин помагахме с термометъра. Незнам дали има връзка между едното и другото. По скоро с тати правим връзка между урината и антибиотика, но незнаем дали сме прави, затова моля ви кажете дали е нормално.
Благодаря предварително !  Hug

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 15:21 от бебка и бебко

# 1
  • Старата столица
  • Мнения: 5 363
Предполагам,че е нормално и има връзка.
Лятото пихме едни лекарства(не антибиотик)-същата работа.Урината беше с една по-особена миризма.След като спряхме лекарствата и урината се оправи.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 959
Нормално е,не се притеснявай Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 432
Нормално е да се промени миризмата на урината от антибиотика.Ники когато беше на ампицилин,имах чувството,че цялата къща мирише на него.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 623
Нормално е от антибиотика да се промени миризмата, а понякога и цветът на урината. Не се тревожи, всичко ще си дойде на мястото след като приключите с приема на лекарства Peace

# 5
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Да напълно нормално е , и аз съм го забелязала това , когато пие антибиотик  малката урината и става по наситено жълто и с странна миризма , а за запека не съм сигурна но пак е възможно да се дължи на тово.А хапва ли си бебо , защото ако не яде какво да ака  детето.

# 6
  • под звездите
  • Мнения: 3 454
Да, нормално е.

# 7
  • Мнения: 1 322
И запецването и промяната на миризмата, цвета на урината са нормални при прием на антибиотик.

# 8
  • под голямата лоза
  • Мнения: 7 724
Съвсем нормално е, не се притеснявай  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 465
И от лекарства, и от антибиотици, и от витамини може да се промени урината- цвета и миризмата.
споко Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 892
Нормално е от антибиотика да се промени миризмата, а понякога и цветът на урината. Не се тревожи, всичко ще си дойде на мястото след като приключите с приема на лекарства Peace

 Peace

# 11
  • Мнения: 2 381
Нормално е, да.Скорошно оздравяване на бебче Hug

# 12
  • София - най-после у дома :)
  • Мнения: 679
Благодаря на всички за отговорите !  Hug
kati_peal , хапва си детето, дори съм по-настоятелна, че ме е страх от болестта да не намалее апетита.



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт