Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 188 отговора

София

когато му откажа  секс  той се сърди   Как се справяте с това? newsm78
Цитирай

Почти не се случва и не се сърди. Но ако той ми откаже на мен- ставам зла (както той се изразява).
Цитирай

Пловдив

Не, не отказвам.
Цитирай

София

Оставаше и да отказвам -то аз едвам го навивам  Crazy И аз съм тази, която се сърди  Mr. Green Но много зависи колко често му отказваш, иначе е нормално понякога да не си в "кондиция"  Laughing
Цитирай

Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
Цитирай

София

Става му много неприятно, но се примирява. Гледам да не се случва често. Обикновено му отказвам когато към преяла и се чувствам като тулуп.
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Не му отказвам
Цитирай

ДОБРИЧ

Embarassed
Цитирай

там...

Почти не се случва, но ако се случи не се сърди...става още по настоятелен Rolling Eyes
Цитирай

под голямата лоза

АААА, отказвам си му отвреме- навреме  Shocked
То, не може всеки път, като му се допика и се пипне, да се сети за мене  Sick
Еми, аз да не съм робот  Mr. Green
Цитирай

Рядко се случва. По принцип не се сърди. А напоследък първо отказвам, но после ме предразполага някак си  Mr. Green.
Цитирай

София

Отказвам. И той определено ми се сърди. Confused Не обичам секс по всяко време, какво да направя...
Цитирай

у дома

Да, както аз така  и той го прави понякога. Мисля, че е съвсем нормално двама души да не са всеки път на една и съща "честота" по едно и също време.
много точно казано  Peace
Цитирай

София

Отказвам, то не може. Ако зависи от него, по десет пъти на ден ще го правим.
Става му много неприятно, а на мен ми става още по-неприятно при мисълта как се чувства. Признавам си, че много пъти, когато не съм имала желание за секс, съм се съгласявала, само за да избегна гадното настроение и у двамата, което ще настъпи несъмнено.
Той се опитва да се съобразява с мен и да не ме закача, когато вижда, че не ми е до това, но много често не може да го контролира, особено ако няколко дни сме пропуснали.
Цитирай

софия

и двамата си отказваме от време на време. той определено се сърди Crossing Arms, въпреки че няма право Naughty, защото и той ми отказва
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 188 отговора