Заедно ли перете дрехите на децата си?

  • 1 948
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 35 893
Винаги отделно съм ги прала

# 31
  • Мнения: 113
След като малкият направи годинка, пера дрехите им заедно - и все още гладя всичко - и на двамата!

# 32
  • Мнения: 2 818
Ще ги пера отделно поне няколко месеца... може би при някои пранета ще смесвам, но с дрехи които да долни на каката и горни на бебето и може би чаршафи....

П.П. Момичета темата е за прането на дрехи на две или повече деца, а не за детски и наши дрехи!

# 33
  • Мнения: 2 807
...с бебешки прах и без допълнително да слагам омекотител. Даже пускам още веднъж програма за плакнене и центрофуга.  После ги гладя. Много е трудоемко, но една принцеска си имам  Simple Smile

И аз така, нищо че си имам двама Принца и една Принцеска    Wink

И на тримата дрешките пера отделно - пералня за Ива, пералня за Дани, пералня за Мони...
А накрая пералня и за мама и тати  Laughing

# 34
  • в центъра
  • Мнения: 445
Аз пък не мисля, че е разточителство, за превземане пък още по-малко може да става дума! Ако разликата на децата е 6-7 години и голямото е момченце, не бих му пуснала дрехите в една пералня с тези на новородено! Crossing Arms Но бих ги пуснала с нашите чаршафи, както и правя всъщност. Всички нейни дрехи с чаршафите, които сменям често и готово  Sunglasses
Това не ми става ясно.  newsm78 Аз пък не смятам, че мръсните чаршафи, са най-"чистото" нещо, с което да пера дрехите на бебо! Даже напротив - с всичките акари и неговите дрехи Stop

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 23:01 от bimbo

# 35
  • Мнения: 990
Пера ги отделно и гладя всичко.

# 36
  • Мнения: 227
От 6тия месец ги пера с всички дрехи,но неините ги гладя. wash

Общи условия

Активация на акаунт