Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Днес мих прозорците в къщи с препарат за стъкла, освен това обикновено в къщи чистя с доместос. Искам да ви питам дали може да съм навредила на бебето- в края на осми месец съм. Благодаря  Hug
Цитирай

Старата столица

Не си му навредила,споко! Very Happy
Препарата не си го пила все пак,а само си чистила с него Wink
Цитирай

София/Варна/Стокхолм

От един път нищо няма да стане, но все пак не го прави редовно. Тези препарати не са доказано безопасни дори за небременни.
Ако се интересуваш, има алтернативни начини да почистиш стъклото, а и други неща в дома. Примерно смес от оцет и вода или обикновена сапунка.
А от препаратите Грийнпийс препоръчват като безвредни само тези на Frosch, поне от намиращите се на нашия пазар. Имат и за стъкла, и веро, и за пране, и за най-различни цели. Аз използвам тях, а пода чистя с вода и оцет. Все пак има малко дете вкъщи - а и на теб това ти предстои.
На Фрош са 98% биоразградими, другите са по-кофти определено. Може да гледаш и тук за справки. (Froggy e другото име на Frosch, производителят е същият)
Цитирай

мерси много  Hug
Цитирай

В море от любов!

Не си му навредила,споко! Very Happy
Препарата не си го пила все пак,а само си чистила с него Wink

Wink
Цитирай

варненка от София

Ооооо, не се притеснявай, аз цяла бременност участвах активно в ремонтни дейности, какво ли не съм ползвала тогава и слава богу родих едно здраво детенце. Чак толкова няма да му навредиш от препаратите. Детенцето все пак е защитено от плацента, не е на показ и няма пряк допир с препаратите.
Желая ти лека и безпроблемна бременност.  Hug
Цитирай

София

И аз не мисля, че имаш сериозен повод за притеснение.
Цитирай

Няма нищо тревожно-опасни са отрови,който се вдишват/лепила,бои  и подобни/
Цитирай

София/Варна/Стокхолм

Няма нищо тревожно-опасни са отрови,който се вдишват

Доместос се вдишва също - той е на основата на хлор, както са и още доста други почистващи препарати за дома.
Сега някой да не каже, че е ок бременна да диша хлор?  #Crazy
Цитирай

Някъде там...

Е ти пък от едни препарати за прозорци.
Аз в деветия месец съм боядисвала с блажна боя  Mr. Green, в шестия месец съм се качвала отгоре на фризера да свалям пердетата, че не можех да ги стигна. Абе луда раУта..
Цитирай

Бургас

Абе от един път нищо няма да ти стане,но не го прави редовно и при възможност ибягвай такива препарати,като белина...и т.н.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.