Дървено или пластмасово легло за спане на бебо?

  • 1 568
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте мами.Не мога да реша в какво легло да спи наследника.Подариха ни почти ново дървено легло/бебето е спало само 2-3 месеца/,но аз се бях ориентирала да купувам пластмасова кошара на 2 нива-струвами се ,че е по-удобна,по-лека,може да се мести и т.н.Вие какво ще ме посъветвате-кое според вас е по.добре?

# 1
  • Мнения: 5 362
Ако ще го местиш често-да,пластмасово е по-удобно.
Иначе ние сме си с дървено,с матраче.Предпочитам тях.

# 2
  • Мнения: 603
Аз също съм за дървено легълце с матрак. Все пак е легло, а другото е кошара. То е удобно за път.

# 3
  • Мнения: 106
Определено съм за дървеното легълце  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Ние имаме и двата вида, но започнахме с дървената кошара, а сгъваема взехме доста по-късно и то защото беше за подарък, да може да я оставяме да спи при дядо й  Laughing. Аз съм по-доволна от дървената кошара, защото благодарение на нея Мони се научи много рано да се изправя, като се хващаше за решетките и се набираше на тях. При сгъваемите кошари няма тази възможност, защото са с плат или мрежа от всички страни, и детето няма къде да се хване за да се изправя.

# 5
  • Мнения: 1 896
Ами щом са ти подарили едното, можеш да си купиш другото.
Ние имаме сгъваема кошара в хола, а дървено легло в спалнята.
Сгъваемата кошара не ми се вижда удобна за нашата организаци на спане, но това е индивидуално. Все пак ми вършеше супер работа по едно време да си играе детето вътре, ако трябва за 15 минути да вляза да взема душ или нещо такова. Сега е склад за играчки и място за time out, когато направим беля.

# 6
  • Мнения: 2 159
Ако ще го местиш често-да,пластмасово е по-удобно.
Иначе ние сме си с дървено,с матраче.Предпочитам тях.
Peace

# 7
  • Мнения: 1 382
Имаме и двете, но не спи на нитоедното ми при нас на спалнята. Даже сефте не сме им правили  Crazy

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз лично съм за дървено. Ние ще си купим такова, а наши приятели ни дадоха кошарка преносима и тя ще е за другата стая.

# 9
  • София
  • Мнения: 897
Нега детето да си спи в дървеното, с удобно матраче на него. Иначе ние имаме и двете и пластмасовото използвам понякога като кошара за игра в другата стоя или за път. Така където и да сме си спи в нейната кошарка. Peace Купи си хубаво матраче за дървеното, а ако имаш намерение да пътувате, вземи си и сгъваемо, много е удобно.

# 10
  • Мнения: 111
Дървеното можеш да го ползваш по-дълго време,пластмасовото около 7-8 мес.,после става само за кошче за игра

# 11
  • Мнения: 111
Има и дървени кошарки на 2 нива

# 12
  • София
  • Мнения: 107
Ние имаме и двете, и аз съм за дървеното легло(нашето е на три нива) Simple Smile

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз пък съм много доволна от сгъваемото, според мен е много практично. Нашето е Хаук.
Дървеното можеш да го ползваш по-дълго време,пластмасовото около 7-8 мес.,после става само за кошче за игра
Това категорично не е вярно, синът ми продължава да си ползва леглото. А в хола пък си има кошара за игра, която е доста по- широка от леглото.

# 14
  • Мнения: 5 393
Иво си има дървено легло в което си спи вкъщи, а за пътувания взехме кошара-много е удобна и компактна.

Общи условия

Активация на акаунт