Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

ДОБРИЧ

Здравейте,мами! Моят Миши е на 9мес и половина и преди няколко дни изби първото ни зъбче, но от тогава е много неспокоен и не спи вечер, събужда се и плаче.Дайте пи съвет какво помага. ooooh!
Цитирай

София, Гео Милев

Аз лично, когато вече е бил много кисел и неспокоен, че няма накъде, съм давала Панадол или Нурофен, за да го успокои и да спи по- спокойно. Но само в краен случай, не се препоръчва ежедневната им употреба. Иначе има някакви гелове, но никога не съм ги ползвала.
Цитирай

Почти нищо не помага Sad!Аз съм давала по малко Панадол-вечер за да спи спокойно.
Цитирай

София

Почти нищо не помага.Мажех го с гелче за зъбки.
Цитирай

София

Мажех с Калгел или Дентинокс, но не помагаха особено. Когато ставаше нетърпимо, също съм давала малко Панадол вечер, но не често, само при нужда  Peace
Цитирай

Мажех с Дентинокс вечер,колкото да се успокои и заспи.Ако се събудеше през нощта-пак.Ако вдигне Т,можеш да дадеш Панадол/Калпол.
Цитирай

София

Давам хомеопатичен сироп Киетюд,Хамомила и мажа с Дентинокс понякога.Сравнително леко излизат зъбките-но има и тежки нощи ooooh!
Цитирай

Chamomila 9ch - по 5 гранули на ден в шишето с вода.
Цитирай

На баира-в дясно

A сега де.. newsm78 На мен ми казаха CH 5-само тази потенция..
Цитирай

София

Chamomila 15ch
Цитирай

Коларгол за мазане на венци и чай ХИП-успокояващ!
Цитирай

София - Бургас

A сега де.. newsm78 На мен ми казаха CH 5-само тази потенция..

Хомеопатията помага, версиите са различни, защото и децата ни са различни!
Цитирай

под голямата лоза

Незнам какво да добавя, освен да подкрепя другите мнения- първо пробвай с гелчета, а само в краен случай- ПАНАДОЛ  Peace
Цитирай

СОФИЯ

i az taka mislia. nisto ne pomaga. calgel sum ia mazala, no tova pomaga samo za kratko i pak pochva da boli.
Цитирай

днес тук, утре там...

Мажа с Дентинокс , но помага за около половин час  ooooh!. Обикновено го давам  преди заспиване , ако не помогне прибягвам към Панадол ,но както вече ти казаха само в краен случай.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора