тъжна съм,случи се и на нас-кръв в памперса на 5м бебе

  • 895
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
 днес като сменях памперса видях това,за което и други майки са писали тук във форума-кръв и слуз Cry
много се уплаших, почнах да се чудя какво съм яла,но ...нищо различно не съм,а и бебето не е-то е само на кърма.от къде се появи това не знам?ще ми се да го заведа на доктор,но тук в козлодуй едва ли ще намеря подходящ,най-много да ме объркат още повече...звъннах на една позната докторка и тя каза,че е нормално и че още се чисти организма Rolling Eyes но както чета тук,не ми се вярва да се "чисти".и сега какво да правя незнам Cry

# 1
  • Мнения: 60
четох досега подобни теми и знам,че се повтарям,но просто исках да споделя с някой,който ще ме разбере...

# 2
  • Мнения: 999
и на нас ни се е случвало когато Мими беше по малка newsm78. и нашето педи каза че било нормално.

# 3
  • Мнения: 2 829
Представям си колко е неприятно! И моя син е със тревисто зелени слузести аки в момента, че и пяна изкарва понякога, та и аз се побърквам от тревога, много добре те разбирам!
За съжаление, не мога да ти дам съвет...
Бързо да се оправяте!

# 4
  • Мнения: 8 242
Знам какво ти е.. Аз се лутах 3 месеца по доктори, доцсенти, професори.. с какви ли не изследвания и диагнози.. И в болница лежахме и какво ли не.. Така и не измислиха нищо конкретно, а и след последните 10 дни в болницата и кошмара който преживявах всеки път като го дупчеха да му взимат кръв или да му слагат абокат - казах КРАЙ. Не съм спирала да го кърмя, не съм давала АМ..
Като захраних всичко изчезна от самосебе си .. и досега (да чукам на дърво  Praynig) проблеми не сме имали.
Дано да не се повтори и да е само нещо моментно..
Има ли разтройство бебока? По колко пъти на ден ака? Ако е често и рядко (като нашето) - и със слуз и кръв - аз бих те посъветвала да започнеш да му даваш по малко пюре от моркови - нас това ни оправи. Като стигнах до 4-5 лъжички започна да ака по-гъсто и слузта постепенно изчезна (за 2-3 седмици).. Вие сте достатъчно големи поне за това.
Оправяйте се бързо  Peace

# 5
  • Мнения: 3 423
аз мисля,че все пак едно лекарско мнение не е излишно
при моя фъстък не е имало този проблем но съм чела, че това може да е алергична проява
ти как се храниш newsm78
ходих при Мустаков (води се най добрия алерголог)и той ми даде следния списък храни които е дабре да се избягват от кърмачката докато бебчето навърши годинка(пускала съм го в кърмаческия и преди)но все пак погледни дали не прекаляваш с някоя от следните забранени храни-кашкавалриба,пиле,телешко,агнешко,яйца,сирене(козе)целина,ряпа,цвекло,моркови,домати,соя,пшеница(хляб,бисквити,фиде,юфки)ръж,цитруси,ягоди,ананас,нар,круши,ябълки,киви,безалкохолни,сокове от кутии,чай от липа,лайка,мащерка,ментов чай,черен чай,маргарин,масло,ядки.

# 6
  • Мнения: 60
 duhi_puhi , тия доктори са за #2gunfire,добре че сега при вас всичко е наред.надявам се и при нас да се оправят нещата.иначе за акането-нормално си ака,както досега-2-3 пъти на ден .има обаче едни периоди 3-4 дни не ака и после ака по 5-6 пъти на ден
prasentze, всичко ,което си изброила ям Embarassed но досега не е имало такова нещо.майка ми ме подсети,че снощи ядох малко червено цвекло от една туршия,пък такова досега не съм яла ,а гледам че го има и в списъка...може да е от него

Общи условия

Активация на акаунт