Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 484 отговора

София

Знам че преди имаше такава тема, но нарочно не я вадя.

Сега има нови хитове.

Току-що гледах "Започваме Треска за Седаклдин". "Иво, какво ти става". Широка усмивка и реплика: "Всичко ми става".

Laughing Laughing
Цитирай

под голямата лоза

Домашно е, нали?  Mr. Green
Цитирай

София

Луканка от щастливи прасета.
Цитирай

под голямата лоза

Ето още една, малкко тъжна, обаче  Crying or Very sad ВИЖ  Mr. Green
Цитирай

Springfield, VA

Току-що гледах "Започваме Треска за Седаклдин". "Иво, какво ти става". Широка усмивка и реплика: "Всичко ми става".

Laughing Laughing

Хипер, мега тъпа игра на думи, но на всички им е ясно какво искат да кажат зад завоалираната реплика  Sick

Това също. Баси тъпото парче реклама  Stop
Цитирай

В другата тема не съм писала, но тук ще си кажа.

Е много ме дразни тая реклама, дето един започва да говори по тела, звъни се на вратата, той отваря, вижда една мацка, казва на тоя дет говори с него " Изчакай малко(или нещо такова)", качва се с пичето горе и след малко се връща на тела.....Не се сещам в момента чия е рекламата, мобилна компания неква си, но става въпрос за тва, че говориш за некви си стотинки за 10 мин.

Добре бе, тоя как я съблече тая, изчука я и се облече за толкова кратко време Rolling EyesА сигурно и се е позамил преди това, а?Баси бързака hahaha
Цитирай

София

Луканка от щастливи прасета.

Тази обира всички овации  #2gunfire #2gunfire smile3501
Цитирай

под голямата лоза

А ето и една доста тъпа  Mr. Green
Цитирай

Springfield, VA

В другата тема не съм писала, но тук ще си кажа.

Е много ме дразни тая реклама, дето един започва да говори по тела, звъни се на вратата, той отваря, вижда една мацка, казва на тоя дет говори с него " Изчакай малко(или нещо такова)", качва се с пичето горе и след малко се връща на тела.....Не се сещам в момента чия е рекламата, мобилна компания неква си, но става въпрос за тва, че говориш за некви си стотинки за 10 мин.

Добре бе, тоя как я съблече тая, изчука я и се облече за толкова кратко време Rolling EyesА сигурно и се е позамил преди това, а?Баси бързака hahaha

Не ма.Имали са време само за лИбовната игра. ПОсле се връща, говори, затваря и набира наново, за да може да продължи евтиният 10 минутен разговор и да се качи горе да довърши  hahaha
Цитирай

София

Не ма.Имали са време само за лИбовната игра. ПОсле се връща, говори, затваря и набира наново, за да може да продължи евтиният 10 минутен разговор и да се качи горе да довърши  hahaha
А тя чака през това време и поддържа огъня... 35
Цитирай

под голямата лоза

А ТАЗИ  Shocked
Цитирай

София

Ето още една, малкко тъжна, обаче  Crying or Very sad ВИЖ  Mr. Green

Тия от Аламинут бяха направили такъв скеч по Коледа. Ей го на, значи откъде са го копнали.
Цитирай

под голямата лоза

Да , бе ,сетих се  Shocked
Хванахме ги, а  Mr. Green
Цитирай

София

"Tова е най-важното, така ли?" Sick

"аааа...дуфааалааак" Sick

Цитирай

София

Един билборд на магистрала Тракия ми стана любим по празниците. Продуктът е олио Бисер. Едно ковчеже с бижута и сред тях - какво? - олиооооо. Слоугън: "Бижу за всяка домакиня" (или нещо от сорта). Благодаря казвам аз на таквоз бижу  Stop
Другото е от един линк, който Сопранов беше пуснал. Пак за олио - май беше Плиска. Рекламно лице - Веселин Маринов, седнал във фотьойл сред слънчогледови поля. Слоугън: "Обречен на щастие с олио Плиска". Въй  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 484 отговора