Най-тъпите реклами

  • 24 542
  • 484
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Знам че преди имаше такава тема, но нарочно не я вадя.

Сега има нови хитове.

Току-що гледах "Започваме Треска за Седаклдин". "Иво, какво ти става". Широка усмивка и реплика: "Всичко ми става".

 Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 7 723
Домашно е, нали?  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 747
Луканка от щастливи прасета.

# 3
  • Мнения: 7 723
Ето още една, малкко тъжна, обаче  Cry ВИЖ  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 622

Току-що гледах "Започваме Треска за Седаклдин". "Иво, какво ти става". Широка усмивка и реплика: "Всичко ми става".

 Laughing Laughing

Хипер, мега тъпа игра на думи, но на всички им е ясно какво искат да кажат зад завоалираната реплика  Sick



Това също. Баси тъпото парче реклама  Stop

# 5
  • Мнения: 10 758
В другата тема не съм писала, но тук ще си кажа.

Е много ме дразни тая реклама, дето един започва да говори по тела, звъни се на вратата, той отваря, вижда една мацка, казва на тоя дет говори с него " Изчакай малко(или нещо такова)", качва се с пичето горе и след малко се връща на тела.....Не се сещам в момента чия е рекламата, мобилна компания неква си, но става въпрос за тва, че говориш за некви си стотинки за 10 мин.


Добре бе, тоя как я съблече тая, изчука я и се облече за толкова кратко време Rolling EyesА сигурно и се е позамил преди това, а?Баси бързака hahaha

# 6
  • Мнения: 99
Луканка от щастливи прасета.

Тази обира всички овации  #2gunfire #2gunfire smile3501

# 7
  • Мнения: 7 723
А ето и една доста тъпа  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 622
В другата тема не съм писала, но тук ще си кажа.

Е много ме дразни тая реклама, дето един започва да говори по тела, звъни се на вратата, той отваря, вижда една мацка, казва на тоя дет говори с него " Изчакай малко(или нещо такова)", качва се с пичето горе и след малко се връща на тела.....Не се сещам в момента чия е рекламата, мобилна компания неква си, но става въпрос за тва, че говориш за некви си стотинки за 10 мин.


Добре бе, тоя как я съблече тая, изчука я и се облече за толкова кратко време Rolling EyesА сигурно и се е позамил преди това, а?Баси бързака hahaha


Не ма.Имали са време само за лИбовната игра. ПОсле се връща, говори, затваря и набира наново, за да може да продължи евтиният 10 минутен разговор и да се качи горе да довърши  hahaha

# 9
  • Мнения: 2 897

Добре бе, тоя как я съблече тая, изчука я и се облече за толкова кратко време Rolling EyesА сигурно и се е позамил преди това, а?Баси бързака hahaha


Не ма.Имали са време само за лИбовната игра. ПОсле се връща, говори, затваря и набира наново, за да може да продължи евтиният 10 минутен разговор и да се качи горе да довърши  hahaha
А тя чака през това време и поддържа огъня... Joy

# 10
# 11
  • Мнения: 1 520
Ето още една, малкко тъжна, обаче  Cry ВИЖ  Mr. Green

Тия от Аламинут бяха направили такъв скеч по Коледа. Ей го на, значи откъде са го копнали.

# 12
# 13
  • Мнения: 528
"Tова е най-важното, така ли?" Sick

"аааа...дуфааалааак" Sick





# 14
  • Мнения: 3 447
Един билборд на магистрала Тракия ми стана любим по празниците. Продуктът е олио Бисер. Едно ковчеже с бижута и сред тях - какво? - олиооооо. Слоугън: "Бижу за всяка домакиня" (или нещо от сорта). Благодаря казвам аз на таквоз бижу  Stop
Другото е от един линк, който Сопранов беше пуснал. Пак за олио - май беше Плиска. Рекламно лице - Веселин Маринов, седнал във фотьойл сред слънчогледови поля. Слоугън: "Обречен на щастие с олио Плиска". Въй  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт