Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте! От доста време си мисля да пусна такава тема. Предполагам, че в студентски град има доста салони свързани с разкрасителни процедури и ви моля за съдействие да разберем кои са най-добрите!!!!!Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 1
  • София
Хайде сладурани дайте мнение да знаем къде е качествено! newsm80

# 2
Ми аз на фризьорски салони така и не се осмелих да отида в Ст.град.Имам си фризьор в Лозенец и съм си мн доволна.Макр че ми идва малко ксъпичко.
За козметични салони -два съм посещавала и от двата съм доволна.Но само за кола маска...
Ами ти?

# 3
  • София
Аз не съм ползвала услугите на салоните им затова и реших преди да отида някъде да сондирам мнение. Мисля, че от този форум съм получавала най-добрите съвети. Ако е възможно да ми дадеш координатите им  поне тогава за кола маската да ги пробвам.

# 4
Здравейте!

За съжаление за сега мога да ви препоръчам само къде да не ходите в Студентски град-студиото се намира точно на завоя на 280 и 94 след спирката на четворката.Направих си цялостна процедура за почистване на лицето(около 25 лв струваше) и след това около 2 месеца не ми минаха зачервяванията.Не знам защо така се получи,но преди,когато съм ходила на козметичка,никога не е имало такива последици.
След този случай не съм посмяла да отида отново на козметик.Сега май събрах смелост,но пък не знам къде в Студентски град има добро козметично студио.
Исайкова,може ли да напишеш от кои салони си доволна(няма значение,че си ги посещавала само за кола)?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт