Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 ян. 2007, 00:34 ч.

Мазане на венците при зъбки-защо преди ядене?

• 406
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте. Скоро ни изписаха Калгел, венците били подути и скоро можело да прореже зъбче. Обаче казаха да мажа преди ядене. В листовката не пише кога, но според мен преди ядене няма смисъл-храната го отмива. То и без това си мисля, че от самата слюнка не се задържа. Вие какво ще кажете по въпроса?
Благодаря за отговорите   bouquet

# 1
  • София
Здравейте. Скоро ни изписаха Калгел, венците били подути и скоро можело да прореже зъбче. Обаче казаха да мажа преди ядене. В листовката не пише кога, но според мен преди ядене няма смисъл-храната го отмива. То и без това си мисля, че от самата слюнка не се задържа. Вие какво ще кажете по въпроса?

Кой каза преди ядене???
 Аз съм мазала предимного вечер и след ядене

# 2
Защо изобщо мазането на венците да е свързано с храненията?Мазала съм,когато има нужда,без значение кога се е хранила (най-често вечер,за да се успокои и заспи).

# 3
  • Димитровград
Маже се три пъти на ден колото грахово зърно и не се прекалява,защото тези "безобидни" гелчета съдържат лидокаин.

# 4
  • БГ - София

Кой каза преди ядене???
 Аз съм мазала предимного вечер и след ядене
И аз така.
Преди ядене има смисъл само, ако венците го дразнят токова, че това да му пречи да яде.

# 5
  • Нови пазар
   Аз мажа предимно вечер и гледам поне половин час нищо друго да не му давам да лапа, за да се задържи кал гела. За пръв път чувам горното.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт