Мляскат ли ви

  • 2 813
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 861
Аз затова и не поканих много хора на сватбата си.
Някои от дете съм ги намразила заради целувките.
А иначе добре, че не живеем във Франция, там и
за добрутро, и за лека нощ, и за здравей, и като се
връщаш или отиваш до магазина, се целуват по 4 пъти.

И в Испания е сходна картинката.От там съм придобила този навик и тук в България стряскам хората с моето неистово желание да ги целувам,че чак и по двете бузи. EmbarassedА те се дърпат ли дърпат... Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 89
Аз като малка така някой като ме мляснеше и се обръщах да другата страна да се трия   Sick ааааам и сега го правя ама гледам дане се забележи толкова явно  Crazy

# 47
  • Мнения: 3 034
и на мен не винаги ми е приятно...(зависи много от познатата/познатия)
Затова се опитвам да спра контакта като подам ръка, не винаги оставаме само с ръкостискането  де... Rolling Eyes

Понякога обаче попадам на едни хора, на които като им подадеш ръка, те те издърпват за нея в опасна близост и те млясват, където им падне...  Sick

# 48
  • Мнения: 814
            Мой колега се опитва да показва"добро възпитание" като не само ми мляска ръка всяка сутрин, ами търси и бузката! ММММ smile3503Ммерси! И елементарен паздрав от две думи бих приела по-благосклонно! Иначе "скъпият" ме изпраща на работа и посреща с по три целувки, понякога ме дразни, ама ме и кефи! За толкова години все още да се сеща да ме "мляска", макар и по бузките, да ми маха с ръка на изпращане и т. н. Май няма лошо!?! Или ние, жените, търсим други висоти!

# 49
  • Мнения: 1 318
Аз обичам да целувам и да ме целуват... Heart Eyes
Но не мляскам и внимавам на кого налитам да целувам newsm53

# 50
  • Мнения: 1 930
Абе чак да ме мляскат - не , ама целувка по бузата  от приятел или приятен роднина за мен е нещо нормално  Peace

Общи условия

Активация на акаунт