Накъдето ви видят очите

  • 583
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Днес явно е деня на изтрещелите теми, та и аз да се включа ако позволите Mr. Green

Първо едно поздравче Flutter
http://www.slackpack.net/?q=node/457

а после и въпросче Laughing

 Как ви се струва идеята да можехте да летите? Как щеше да минава един ваш ден с криле Whistling

# 1
  • Мнения: 7 723
........

 Как ви се струва идеята да можехте да летите? Как щеше да минава един ваш ден с криле Whistling

Сигурно ще съм фея, даже и  вълшебна пръчица ще имам  babydust7

# 2
  • Мнения: 5 622
По- ме блазни идеята да съм невидима  Laughing Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 4 726
Хм, недей така, че ме вкарваш във филм какви нещо мога да чуя и да видя ако съм и аз Twisted Evil

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Олеее, ако можех да летя, нямаше да се налага да карам изнурителен шофьорски курс  Grinning
Щях да се шляя около чужди прозорци вечер  Mr. Green

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ще отида на много и различни места по-света,защото за жалост сега без криле не можем да си го позволим Sad.А така ще се рея из небесната шир ,ще си гледам и ще се радвам на живота! Flutter

# 6
  • Мнения: 4 726
ще се рея из небесната шир
Допълвам Wink Разговор по телефон с мъжо : " Прибираш ли се скъпа от рабто вече ?"
                                                                       " Мдааа, тъкмо се приземявам  пред нас "

# 7
  • Мнения: 3 447
Незабавно щях да отлетя за топлите страни  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 10 758
Тц, страх ме е от високо.

# 9
  • Мнения: 4 726
Че лети по ниското мари, че от високо боли като се падне Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 974
Размечтах се.....

ще се рея из небесната шир
Допълвам Wink Разговор по телефон с мъжо : " Прибираш ли се скъпа от рабто вече ?"
                                                                       " Мдааа, тъкмо се приземявам  пред нас "



Тва е яко, ама може направо на терасата да си кацне човека.....Joy

Общи условия

Активация на акаунт