Ангина и сладолед

  • 24 627
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Цитат
Чували ли сте за лечение на ангина със сладолед?

 - Хомеопатите не само са чували, но и го прилагат.  Но!.... с една подробност - съобразяваме се с Иднивидуалноста на човека!  smile3529
newsm78 newsm78 newsm78
и как разбирате кой "става" и кой не?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 866
за щастие у дома ангина не сме виждали. сладолед обаче ядем целогодишно. на габа го давам направо с кутията - да яде колкото си иска, че ако започне да сипва и пресипва, наоколо става мазало. последният път изяде около 300г. (толкова беше останал в кутията) Laughing
когато са болни не ги ограничавам откъм ядене и пиене, т.е. ако им се яде сладолед, веднага го получават.

преди години виктория имаше проблеми с големи сливици и постоянно болно гърло - доктор й предписа поне по един сладолед на ден. тя се престара с лечението и гърлото й вече си е съвсем наред. Laughing

# 17
Az vinagi pri angina se lekuvam sas sladoled. Oste ne sam probvala pri detenze, no toi e oste malak. Opitai, naistina deistava. Uspex

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
geriii
Цитат
и как разбирате кой "става" и кой не?
- Няма лесно! - след 2 години обучение по Класическа Хомеопатия, международни семинари,  Реперториум от 2000 станици и Компютърна Хомеопатична програма за 1000 Eur. Peace

 - Защото това, което за един води до подобрение - друг може много да го влоши.

 - Такова подобрение при възпалени сливици е харахтерно например при пациент с Хомеопатична картина на Phosphorus, Apis, coc-c. но други, като Hepar, Lyc се влошават.  smile3529

# 19
  • Мнения: 183
Да ви съобщя резултата-ден и половина и сме без гнойна ангина!
Да живее сладоледа!
Благодаря, че ме окуражихте.

# 20
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Супер! Много се радвам, че се оправихте!

# 21
# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Да ви съобщя резултата-ден и половина и сме без гнойна ангина!
Да живее сладоледа!
Благодаря, че ме окуражихте.
Браво на вас! newsm10 Много си смела. Аз не знам да ли бих се решила, може би на мен, но пък аз не боледувам. Blush

Общи условия

Активация на акаунт