Oтзиви за ивис- онлайн парфюмерия- 10% отстъпка!

  • 969
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Става въпрос за този:
http://www.ivis-bg.com/shop/osc/index.php

Купували ли сте от него? Точни ли са, оригинални ли са парфюмите? И най-ве4е тестерите, тъй като всички имат 10% отстъпка!

# 1
Наистина има много добри цени. Смятам тази седмица да поръчам и ще пиша резултати. Повечето от цените са по-добри от мегашопа, но май след като ги намалиха

# 2
  • Мнения: 1 339
Не мога да разбера едно нещо... Около коледа купих един парфюм от Beauty Zone (в сити сентър) Calvin Klein One  100 мл EDT и струваше 79 лв.  Сега го гледам този сайт същия парфюм http://www.ivis-bg.com/shop/osc/product_info.php?cPath=23&products_id=576 бил 59 лв. и намален на 53 !?!  Много чудно защо има такава огромна разлика в цените ... тва са си 20 лв все пак !!!
Някой има ли идея защо е така  ooooh!

# 3
Да, отговорът е, че в Сити сентър се плащат огромни наеми, трябва да се избиват доста пари,  докато един интернет магазин има минимални разходи.

# 4
  • Мнения: 3 010
сигурно заради наема който плащат Beauty Zone. Аз си бях взела от Цум Версаче Уоман за 74 лева/ 30мл., миналата година, при което като се прибрах вкъщи видях 4е разликата също беше 20-30лева, това е положението, не че са по-оригинални или пр., просто заради разходи, които се плащат в скъпите парфюмерии.

# 5
  • Мнения: 305
Моля, разяснете ми каква е разликата между тестер и парфюм (освен, очевидно, цената)?

# 6
  • Мнения: 4 053
Моля, разяснете ми каква е разликата между тестер и парфюм (освен, очевидно, цената)?

принципно тестера е по траен,няма опаковка или поне читава кутия,
на по добра цена е,
на местата,които съм била тестерите не се продават,
те или се пробват или ти ги подаряват към някаква покупка като реклама

тава знам аз Thinking

# 7
Не мисля, че някъде подаряват тестери от по 100 мл. Подаряват се обикновено малки пръскалки от по 5 мл.

Тестерите също биват тоалетни води и парфюми и по принцип трябва да са 1:1 с другите, които не са тестери.

# 8
  • Мнения: 4 053
Не мисля, че някъде подаряват тестери от по 100 мл. Подаряват се обикновено малки пръскалки от по 5 мл.

Тестерите също биват тоалетни води и парфюми и по принцип трябва да са 1:1 с другите, които не са тестери.

права си,но на нас са ни подарявали и 100 мл,
верно един единствен път се е случвало,но се е случило,
и от там ми идва убеждението,че е възможно това Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Тестерите също биват тоалетни води и парфюми и по принцип трябва да са 1:1 с другите, които не са тестери.
Има и тестери на парфюмни, не само на тоалетни  води.

Общи условия

Активация на акаунт