Крем за лице?

  • 980
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Искам да попитам през зимните месеци,а и по принцип слагали ли сте крем за лице на вашите бебоци? И някой използвал ли е Мустела за лице(пак за бебчета)?Козметиката за тяло им е много добра,но за лице сякаш ме е страх да използвам.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
През зимните месеци слагам Бюбхен, има вариант срещу студ и вятър  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Нивеа.

# 3
  • Мнения: 140
Ние сме изцяло на мустела Peace.От кремчето за лице също съм много доволна,даже и аз го ползвах по едно време.Доколкото знам имат и специален за зима,но ние сме си още с нормалния.Не мисля че има от какво да се страхуваш

# 4
  • Мнения: 3 456
През зимните месеци слагам Бюбхен, има вариант срещу студ и вятър  Peace
И аз този крем ползвам за дребка

# 5
  • Мнения: 27 524
Не, не съм слагала, но не е лошо. Мустела са си номер 1 за бебешка козметика  Peace

# 6
  • Мнения: 1 896
Само в краен случай използвам. Всички кремове имат съставки, чиято безвредност в дългосрочен план не е доказана. Особено при бебе не бих мазала без нужда.

# 7
  • Мнения: 2 407
През зимните месеци слагам Бюбхен, има вариант срещу студ и вятър  Peace
И аз докато беше по малка.
Сега сме с Нивеа за студ и вятър.

# 8
  • Мнения: 565
Нашата госпожица е със суха кожа на лицето, така, че използваме всекидневно Колд креме на Мустела. Супер е! А хидратантния пак на Мустела ни дойде лек.

# 9
Аз съм ползвала само на Бюбхен,но знам,че и на Мустела са много хубави. Peace

# 10
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 690
Рали е със суха кожа на лицето и ползваме колд крема на Мустела. Много съм доволна от него.

# 11
  • Мнения: 104
 На Мустела за студено време и ни се махнаха всички лишей, много съм доволна! Peace

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 954
Кремчето на Ексипиал!

# 13
  • Мнения: 1 382
Мажа с Бюбхен, но не ни помага. Ще трябва да взема Мустела, целите му бузки се лющят Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 807
През зимните месеци слагам Бюбхен, има вариант срещу студ и вятър  Peace

И аз този мажа на моите дечковци  Wink
Доволна съм - кожата на бузките има остава мекичка и нежна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт