Mag England Princess Roll или Lola на Chipolino?

  • 5 945
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Мили мамчета, моля ви да ми помогнете при избора на количка, много се чудя коя от двете колички да купим, затова най-вече разчитамна вашата помощ да споделите мненията си за тези колички!

# 1
  • Мнения: 4 428
Ами количките са почти еднакви. Но мисля, че на Лолата няма възможност бебето да гледа към теб, а това си е удобно за малко бебе. Освен това една позната мама преди месец каза, че количката вече е укъсяла на дължина на бебето й /колкото нас/, а Маги все още си се вози без проблем в Принцесата. Избери по-леката, не знам какви са килограмите на Лолата. Сенника на Лолата пази по-добре от слънце.
С тези неща мога да ти помогна аз. Но в крайна сметка не мисли, че няма да се чудиш и, като отидеш в магазина и като излезеш от него със съответната количка  Laughing Че дори и след това, като я ползваш все ще се чудиш  Laughing 
Успех в избора и да ес похвалиш  Grinning

# 2
  • Мнения: 118
Благодаря ти Веселина!:)Като че ли везните клонят към Маг Енгланд заради функциите по обръщане на дръжката, за да мога да гледам бебчо и заради смяната позициите на  степенката за крачетата. И все пак Лола е по-красива на външен вид Simple Smile

# 3
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Аз имах Принцеса(вече сме големи и съм с лятна)и бях супер доволна от нея.За Лолата нямам мнение,единствено,че наистина има хубав дизайн.Чувала съм,че Лолата била по модел на Чико.Ако сега ми предстоеше да купувам количка пак бих избрала Принцесата от тези двете,които си посочила.
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 640
Маг Ингланд са ЗДРАВИ колички/от опит го казвам/,удобни,с широки и дълги кошове,ставащи и мн.подходящи за спокоен сън.Във Варна всяка трета количка е Маг Ингланд.Включително моята лятна "Фламинго".Съвет:Принцес!

# 5
  • Мнения: 118
Благодаря много на всички мами за съветите! Ще си вземем Принцес Рол, само ще изчакам да докарат цвят, който да ме грабне Simple Smile, казаха, че всеки път получават различни цветове и почти не се повтаряли Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 528
Аз съм с Лола и съм много доволна. Е, не е много лека, но коя комбинирана количка е лека...
Наистина голямо предимство е дълбокия сенник. Соня е априлско бебе и цяло лято бяхме навън и не се и замислих да купувам чадърче.
За мен никога не е било важно да гледам бебето. Преди и аз се чудех между тези две колички. Успех каквото и да решиш.

# 7
  • Мнения: 1 427
И аз съм за Принцеса! PeaceОт опит говоря, нямам впечатления от количката на Чиполино!

# 8
Моята делема е почти същата-Маг ингланд /Лола на Чиполино/Giordani-G4[/color][/color].Като дизайн предпочитам Лола.Но незнам колко е здрава?А напоследик чета, че  и вътрешните размери са отзначени.Моите приятелки имат Mag england princess и комертарите са следните:Като танк минава през всички препятствия по пътя;Широка и е пригодна за зимно бебе;НЕДОСТАТЪЦИ:тежка за пренасяне;като се сгъне е огромна и не всяка кола я събира;В багажника й трудно се поставят предметите;Краката на детето пропадат трябва допълнителено нещо да се подложи;
Ако някой има ЛОЛА или G4 моля да я анализира и коментира.Безкрайно ще съм благодарна...

# 9
  • Мнения: 8 917
Понеже бяха хвалили Маг ингланд и реших да я пробвам - на мен ми бе доста тежичка и не толкова манееврена, колкото твърдяхя. Избрах си Кенгуру Круизър - но все пак бе преди 2 години. За Лола - нямам наблюдения.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 336
Не мога да ги сравня двете, защото нямам наблюдения за Маг Ингланд. Аз съм с Лола и съм доволна от нея. Наистина е правена по модел на Чико Пик ъп, само дето Чикото тежи 8 кг, а тази 12.5 кг. Недостатъкът й, освен че не се върти дръжката или коша( не толкова, за да гледаш детето, защото така или иначе идва момент, когато то не иска да гледа теб, а напред,  колкото ако духа вятър срещу него, да го скриеш), е че не се сваля сенника, за да може да се изпере, а цветовете са такива, че дори и малко изцапана, много си личи  Grinning Друг недостатък е, че няма повдигаща се стъпенка, за да може като  е по-голямо детенцето да спи, без да му висят краченцата, ама това е без значение, ако количката ще се сменя с лятна. Иначе е много проходима, лесно се управлява, катеря всеки ден стълбите до втория етаж с нея, коша е удобен и голям, той се сваля да се пере. А, и не се продава с чанта, трябва да си купуваш допълнително.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 750
Определено по-добрият избор е Маг Ингланд. Ние купихме такава и съм много доволна от нея. Има повече предимства от другата количка. Това, че дръжката се обръща е голямо удобство. Препоръчвам ти я  Peace

# 12
  • Мнения: 174
Oт двете,в/у които се двоумиш, препоръчвам ти Маг Ингланд. Тя е по- лека и по- функционална (върт. се дръжка, ширина, чанта...). Мисля, че и разликата в цената не е много голяма

# 13
Не мога да преценя коя от двете?Дайте мнения...

# 14
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
За сега и аз съм се спряла на Маг Ингланд  Peace

Общи условия

Активация на акаунт