Тази вечер в "Горещо"

  • 3 213
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
    За първи гост в първото си предаване за първата европейска година на България Венета Райкова покани певицата номер едно в поп фолка – Ивана. Зрителите на „Горещо” ще видят една от най-обичаните поп фолк изпълнителки в малко по-различна светлина. В първата част на едно доста лично интервю Ивана споделя любопитни факти от живота си, които както самата тя признава, не е споделяла досега. Пред водещата на „Горещо” Ивана за пръв път признава, че е имала спонтанен аборт и разкрива подробностите: след като разбира, че е бременна, Ивана решава да кръсти първородното си дете на свекъра си. В третия месец обаче тя прави спонтанен аборт. След като губи детето, певицата си обещава, че ако забременее отново, ще кръсти детето на баща си, защото бил голям късметлия. Това става и причина за развода й – непреклонността и решението й да кръсти дъщеря си Теодора, на баща си, а не на свекъра си, става причина още в родилния дом тя да се раздели със съпруга си. Доста интересен е и разговорът за началото на кариерата на Ивана. Пред Венета Райкова Ивана признава, че е имала моменти в кариерата си, когато е искала да се откаже и се е отказвала от това, което прави, защото мутрите са унижавала и са се гаврили с певиците. Ивана разказва как в началото на професионалния си живот се е страхувала от тях; как е пяла без прекъсване или почивка на участие, защото в момента, в който спре да пее, нещо се случва на нея или на оркестъра й; как и на какви места мутрите слагали пари на певиците. Ивана посочва и случая, когато отслабнала „с 10 килограма за една нощ от страх дали тя и оркестъра ще оживеят”.
 
 
   

# 1
  • Мнения: 5 622
Аз гледам...

# 2
  • Мнения: 6 417
Ивана нещо се е разхубавила. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 7 430
Харесвам я Peace
Земна е и винаги прави шоу жената Wink

Късмет и пожелавам в кариерата Peace

# 4
  • Мнения: 2 013
Редактирам се, дъщеря й е 7-и клас.

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 23:02 от Divana

# 5
  • Мнения: 677
Ивана нещо се е разхубавила. Rolling Eyes
Тва е шега,нали?

# 6
  • Мнения: 4 451
И аз гледам, но ми на мен пък ми се вижда поостаряла и погрозняла... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 96
В първата част на едно доста лично интервю Ивана споделя любопитни факти от живота си, които както самата тя признава, не е споделяла досега. Пред водещата на „Горещо” Ивана за пръв път признава, че е имала спонтанен аборт и разкрива подробностите: след като разбира, че е бременна, Ивана решава да кръсти първородното си дете на свекъра си. В третия месец обаче тя прави спонтанен аборт. След като губи детето, певицата си обещава, че ако забременее отново, ще кръсти детето на баща си, защото бил голям късметлия. Това става и причина за развода й – непреклонността и решението й да кръсти дъщеря си Теодора, на баща си, а не на свекъра си, става причина още в родилния дом тя да се раздели със съпруга си.
Тази история я бях чела още през лятото в някакво списание имаше интервю с нея, така че не го споделя за първи път!

# 8
  • Мнения: 936
Гледам и аз. Готина е , но са прекалили с грима.
Хареса ми как говори за дъщеря си и как я контролира.

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 23:06 от Мама Буби

# 9
  • Мнения: 6 417
Що да е шега? Отслабнала е и хич не изглежда зле. newsm78

# 10
  • Мнения: 2 229
Бляк бляк  hahaha

# 11
  • Мнения: 7 430
..... но са прекалили с грима.


Да, и на клиповете също доста силен грим ползва...а има такива хубави очи Peace

# 12
  • Мнения: 5 605
Не слушам чалга, но Ивана прави много успешни песни и клипове. И е умерена. Хубава жена е, но какво си е направила с устните? ooooh!

# 13
  • Мнения: 677
Що да е шега? Отслабнала е и хич не изглежда зле. newsm78
Да!И на аватара ти е излязла добре!

# 14
  • Мнения: 2 849
И аз я гледам ,много земен човек е .

Общи условия

Активация на акаунт