Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Хоби (общ)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора

Не знам какво друго ни остава, освен да започнем да се молим!!! Praynig Става въпрос, за нас почитателите на белите спортове. Такова чудо като тази година, не си спомням да е било. То бива, бива, ама вече съвсем сериозно започнах да се притеснявам. Освен да започнеме и ние, както хората едно време са се молили за дъжд, да се молиме за сняг.

Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

Мммммммммммммммммм..............................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!

Вие сте! Sad
Цитирай

София

Ти, девойко полудя!
Но да не ти трошя кахъра  Praynig Praynig Praynig
Дай ни сняг, а ние ще бъдем по- добри и по- послушни  Wink
Цитирай

София, Бели Брези

айлллаааалаааа, айлаааалааала newsm17 newsm17 newsm17

уйлалалалаааааа, уйлалалалаааааа newsm20 newsm20

обещавам най тържествено smile3506 , че ако падне сняг няма да си тормозя мъжа и няма да го пускам от върха сам да се оправя... smile3523
Ще му помагам, ще го уча да е кьопав като мен, но няма да го зарежа горе сам yes

Честна пионерска!!! newsm03
Цитирай

Включвам се във вашия молебен,нооо... при едно условие-сняг да пада само над полетата и планините.Тук в града изобщо не ми е затрябвал (заради момента с кишите).
Цитирай

Smallville

Включвам се във вашия молебен,нооо... при едно условие-сняг да пада само над полетата и планините.Тук в града изобщо не ми е затрябвал (заради момента с кишите).
И аз мисля така,в града е излишен,но нека има за скиорките Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Присъединявам се и аз! newsm20 И споко.Синоптиците казаха"зимата чака зад ъгъла"! Ама зад кой ли????? newsm62
Цитирай

Присъединявам се и аз! newsm20 И споко.Синоптиците казаха"зимата чака зад ъгъла"! Ама зад кой ли????? newsm62

Чака тя Crossing Arms, на нас ни се изчака чакалото. Направихме скиорска тема от 33 стр., а сняг........няма. smile3516 Само тези дето ходиха до Швейцария и Австрия, могат да се похвалят, че са карали ски, като хората де. 'Щото някои правиха опити на Банско, Добринище и Боровец, и си изпотрошиха ските. ooooh! Thinking
Цитирай

Включвам се във вашия молебен,нооо... при едно условие-сняг да пада само над полетата и планините.Тук в града изобщо не ми е затрябвал
И аз мисля така,в града е излишен,но нека има за скиорките Praynig Praynig Praynig
???...И на мен да ми прости Господ, че злорадствам за безснежната зима, ама това е щото с тоя бебок май ските ще пропусна!... Е , ще Ви завиждам, че ще карате, гадняри!!!
 Хайде, да Ви валне малко снежец, да не ръждясат ските, че ваксите са скъпи!!!
Цитирай

плевен

Само за малко, айде февруари да е сняг, а март да почва пролетта Smile
Цитирай

Само за малко, айде февруари да е сняг, а март да почва пролетта Smile

Е, айде отпусни малко и от март де....... Praynig 35 Виж колко се измъчихме вече, да го чакаме тоя сняг, пък и децата му се радват. Снежни човеци, шейни, пада си веселба. Thinking
Цитирай

София

Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Хайде, дано пада снега вече, че ако всички срещи са ни на вино...newsm24 докъде ще я докараме, не знам  newsm78   35
Цитирай

България-Швейцария

Включвам се във вашия молебен, нооо... при едно условие - сняг да пада само над полетата и планините. Тук в града изобщо не ми е затрябвал (заради момента с кишите).
С това условие и аз се присъединявам - най-вече заради скъпия, който от доста време гледа жално-милно към планината Smile
Иначе аз съм скиорка от тоя тип  hahaha

така че ще го чакам ръкопляскайки на чаша винце долу край пистата Wink.
Цитирай

Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Хайде, дано пада снега вече, че ако всички срещи са ни на вино...newsm24 докъде ще я докараме, не знам  newsm78   35

Ами така ще се опияниме, че най-после като падне снега, може и да не забележим. ooooh! Mr. Green hahaha 35 35 35
Цитирай

софия

newsm20 Praynig Praynig Praynig Нищо ,че вече карах Wink-искам ощееее Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Ненаситна... А тия дето карахме само за показно в коя ли група сме?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора