Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wku6ti s teb

...когато разбрахте , че ще ставате татета за първи път  bouquet какво си помислихте , бяхте ли подготвени ? споделяйте Smile
Цитирай

London, Sofia

...когато разбрахте , че ще ставате татета за първи път  bouquet какво си помислихте , бяхте ли подготвени ? споделяйте Smile
Ще отговоря от името на нашият тати - той си беше и инициаторът и той ме накара да правя тестове, той купи 2 и когато бяха + се израдва сртрашно много, а аз се разплаках от радост Love
Цитирай

Ямбол, България

1) забравих как се казвам
2) усмихнах се и така си останах около 20 мин без съществена реакция
3) 3 дена ходих усмихнат като идиот, по улиците, офиса, вкъщи
Цитирай

на крилото на самолета

мииии , подготвен бях - да! Все пак си беше плануван (и второто и то си беше планувано де)
Обаче...всъщност никой не е достатъчно подготвен..., защото реалността е съвсем различна и от най-смелите ти представи за това какво всъщност те очаква Smile
...аз лично се напуках като бобър...и две седмици обикалях като пушена пчела без да знам изобщо къде съм!Бях извън времето и пространството така да се каже!
Цитирай

Първия път - шок, радост, объркване .... много се зарадва Smile
Втория път - каза спокойно: "Видя ли, а ти не вярваше, че ще стане". После цяла вечер си му личеше, колко е щастлив  Love

Цитирай
Нашият татко беше много щастлив, усмивката не слезна от лицето му Wink
И стана още по мил и нежен Mr. Green - прекалено даже  Very Happy
Беше подготвен, защото ние работихме за бебето Laughing
Цитирай

Нашия татко беше на път и аз му се обадих по тел. и много се развълнува ,но ме предупреди ,че наоколо има много дървета.  car003
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.