Песничка за кучето?

  • 4 986
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми упорито иска да и пея "песничката за кучето".Аз разбира се нямам идея коя е тази песничка.Зная само една с куче-"Тихо се сипе първият сняг...",но не била тази.Карам я да запее малко от песента,но тя не може или не иска.
Моля ви,помогнете ми да го разгадая това куче Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 723
Когато попитах малката ми дъщеричка дали знае песничка за кучето, тя каза ДА . А като й казах да я изпее, тя изпя :
Кучеееее- кученцеееее  smihesorry  33uu
После ще попитам и каката  Peace

# 2
  • Мнения: 11 607
Децата се сетиха за нещо, но незнам какво е - Кученце съм малко, се наричам Шарко, но после нищо друго... Съжалявам!

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Кученцето Шаро,
Къщата ми пази,
Бау-Бау,
Къщата ми пази

Зет ми я пееше на моите деца ще го питам какво още беше

# 4
  • София
  • Мнения: 56
Кученце съм малко
ме наричат Шарко,
бау-бау,бау-бау-бау
ме наричат Шарко.

Вдига топла пара,
сладката попара
бау-бау,бау-бау-бау
сладката попара.

Ще си хапна зная,
после ще играя
бау-бау,бау-бау-бау
после ще играя.
 
Дано съм била полезна.

# 5
  • Мнения: 75
хихихихи

# 6
  • Мнения: 37
Кученцето Шаро
мой другар е верен,
бау-бау, бау-бау-бау
мой другар е верен.

По цял ден из двора
тичаме, играем
бау-бау, бау-бау-бау
тичаме, играем.

А пък нощно време
къщата ни пази
бау-бау, бау-бау-бау
къщата ни пази.

 Whistling

# 7
  • Мнения: 8 505
Благодаря ви!Довечера като взема хлапето от ясла,ще я пробвам (за мелодията ще импровизирам някак).Сутринта предледах на таблото в яслата нещата,които разучават в момента и нищо кучешко не видях  33uu А тя упорито иска да и пея песента за кучето ooooh!

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 392
Благодаря ви!Довечера като взема хлапето от ясла,ще я пробвам (за мелодията ще импровизирам някак).Сутринта предледах на таблото в яслата нещата,които разучават в момента и нищо кучешко не видях  33uu А тя упорито иска да и пея песента за кучето ooooh!

  Направо питай госпожите в яслата,веднага ще ти кажат какво пеят,какво са пяли и какво плануват да учат.
   Когато каката беше на ясла дори ги помолих да ми напишат всичко,което са учили до момента-направиха го,за което съм им много благодарна  Hug,после продължих сама да си ги записвам.

# 9
  • Мнения: 8 505
Да,и това ще направя довечера,сутринта в бързината забравих.
Всъщност си мислех,че е някоя доста известна песен,която ми е убягнала,а май затрудних всички Blush

Общи условия

Активация на акаунт