Какви шишета ползвате за вашето бебе?

  • 2 097
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 958
Аз си бях взела едно на Авент и понеже  до последния ден в болницата още не ми беше тръгнала кърмата, казах на роднинството да ми вземат комплект шишета и стерилизатор на Авент. После, заради коликите, пробвахме и на Д-р Браун, ама никакъв ефект, пък и страшно трудно се почистват, определено тея шишета не са за такива антидомакини като мен.  Shocked  А за Авентските шишета сега съм си взела нетечащи накрайници и си ги ползвам като чаши за сок.
Съветвам те преди раждането да си вземеш само 1 голямо шише, ако смяташ да кърмиш! Пък после, ако се наложи, ще ти купят още шишета и стерилизатор.  Peace

# 16
  • в стаята
  • Мнения: 469
Авент.Доволна бях от тях.
И аз само такива ползвам.

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Авент и д-р Браун за голямата,за малката имахме и физиологични на Чико.Доволна съм и от трите  Peace,но това на д-р Браун е доста трудно за миене Embarassed

# 18
  • Мнения: 439
Ползвам комплекта за новородени на AVENT Peace Peace Peace
всички продукти си заслужава цената

# 19
  • Мнения: 4 428
АВЕНТ   Peace С помпата за кърма имаше 2 шишета от 125мл. После си купих още 2 от о/о 220мл. И преди месец си купих едно от о/о 330мл. Страшно съм доволна. Четката за шишетата също е тяхна  Grinning

Имах едно шише Б-фри и не бях особено очарована от него  Tired

Имах и едно Чико. Пълен боклук. Спука се за 3м. при положение, че го ползвах само за нощното хранене един път на ден. Силиконовите биберони са все едно от пластмаса в сравнение с другите и дупката беше по-широка и от 2-та на Авент.

Нуби знам, че също са хубави. А и Маги само биби-залъгалки с такава форма на бибата признаваше, поне за малко  Peace

# 20
  • Мнения: 5 140
Авент. Peace

# 21
  • Мнения: 1 028
На "Нуби" изкарахме,сега последно сме с чашата им Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 4 668
И ЧИКО и АВЕНТ съм ползвала ( и още имам от тях ) . Хубави са , не мога да се оплача , но аз най си харесвам шишетата на Bebe Confort  Peace Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 897
Имам две малки и две големи на Fisher Price, защото стерилизатора ми е такъв и те бяха в комплект с него, с четка и играчка за чесане на венците. По-късно си купих още две големи и две малки на Авент. Доволна съм и от двете марки. Влизат ми стерилизатора, бибероните на Авент стават и за двата вида шишета, няма спукани до сега, ползваме си ги всичките.  Wink

# 25
  • Мнения: 1 167
Авент. И нямам оплаквания.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 833
Авент!

# 27
  • София
  • Мнения: 142
Ползвах само на Авент, но ми препоръчаха изкривеното шише на Чико против колики и съм много доволна от него

# 28
  • София
  • Мнения: 4 397
От денят на ражданети и до днес само физиологичните на чико....

И аз така и сега пак ще си взема от тях за бебчо.

# 29
  • Мнения: 324
Не припарвай само към Нуби със системата против колики, пълен боклук  #Cussing out. Както и да завиваш и обръщаш гумичката, те си текат, скъсаха ми нервите  ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт