Влюбването

  • 2 878
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
Как разбирате ,че сте влюбени или когато там сте се влюбвали ?
Ей тва ми е въпроса ? И къде ви гъделичка и как ?  Laughing Laughing Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
За радост, или за съжаление (кой знае....) разбрах, че съм влюбена в мъжа ми твърде късно - когато вече бях захапала здраво.
Иначе до тогава доста успешно се предпазвах - за мен влюбването беше най-глупавото нещо на света. Ама ей на и мен ме изигра  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 803
Аз много бързо разбирам дали съм влюбена. Сърцето ми започва да бие много бързо всеки път, когато видя дадения човек, чувството на пеперуди в стомаха, започвам да се чудя къде да си дяна ръцете от притеснение и най-често или ръкомахам като идиот или с дясната ръка си пипам тила (?!?!?!?!). Почвам да се хиля глуповато... и ей такива неща Embarassed

# 3
  • Мнения: 46 510
Не спирам да мисля за Него и имам чувството, че сърцето ми ще изскочи като Го видя  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Странното чувство под лъжичката ...
Липсата и мисълта за Него като го няма ...
Радостта, когато сме заедно сякаш нищо друго няма значение ...

Ето такива неща ...

 txtloves newsm76 Two Hearts

# 5
  • Мнения: 3 447
Аз много бързо разбирам дали съм влюбена. Сърцето ми започва да бие много бързо всеки път, когато видя дадения човек, чувството на пеперуди в стомаха, започвам да се чудя къде да си дяна ръцете от притеснение и най-често или ръкомахам като идиот или с дясната ръка си пипам тила (?!?!?!?!). Почвам да се хиля глуповато... и ей такива неща Embarassed
Освен това се хващам, че се заслушвам в текстовете на най-тъпите и банални любовни песни и - о,ужас! - не ми звучат тъпи и банални  Embarassed
Изобщо, най-великите и възвисяващи състояния като влюбването и майчинството ме превръщат в изключително тъпа розова патка   Rolling Eyes

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
О, честито бе, пухи!  Laughing

# 7
# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Усещам, че имаш нещо да споделиш  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 803
Освен това се хващам, че се заслушвам в текстовете на най-тъпите и банални любовни песни и - о,ужас! - не ми звучат тъпи и банални  Embarassed

Дааааа, и в най-тъпите и плоски текстове намирам описание на част от нещата, които ми се случват Crazy

# 10
  • Мнения: 5 622
Не спирам да мисля за Него и имам чувството, че сърцето ми ще изскочи като Го видя  Laughing

И аз съм така  Wink Много, много е хубаво..За съжаление последният път ми развалиха хубавото усещане и набързо трябваше да изтрезнея.....  Confused

# 11
  • Мнения: 4 733
 Когато се събуждам и заспивам с мисълта за конкретен мъж.

# 12
  • Мнения: 495
не вървя, а летя
разхубавявам се още повече
и колегите започват повече да ме ухажват
абе - идилия  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 622
Що я пуснахте тая тема сега?  Confused  Tired

Липсва ми да съм влюбена, определено....

# 14
  • Мнения: 495
Буба, и аз скоро зададох въпрос на мъжа ми, дали не му липсват трепетите на първите срещи, пърхането в стомаха, отслабването, отвеяната усмивка на лицето, романтиката...  Wink
разчувствам се, като гледам любовни филми и си спомням как е било при нас  Wink

Общи условия

Активация на акаунт