Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

непрекъснато в някой филм

Мили мамчета,имам едно питане и ви моля за помощ по въпроса Praynig
Сестра ми роди преди 2 месеца.Има си хубав мъжага и го кърми успешно.От няколко седмици тя започна да ходи на аеробика, но и казал някой, че скачането и споруването въобще не било  препоръчително да се извършва докато кърми бебчо.На кърмата и стовало нещо и даже бебето можело да получи глисти.
Знае ли някой нещо по тоз въпрос?
Цитирай

София

Стига бе, как ще получи глисти  35 Глисти се хващат от яйца в кучешките изпражнения и изобщо - от немити ръце и лоша хигиена, а не от "разлюляна" кърма  Very Happy
Цитирай

бургас и морето

що за глупости,как може да им обръщете внимание въобще??
Цитирай

София, жк. Хиподрума

Аз знам, че от повече спортуване (но не знам какво се има предвид "повече" Laughing) се отделят токсини, които преминават в кърмата и тя си променя вкуса и не е много хубава. Също четох някъде из форума че могат да се запушат каналите. Най добре пусни търсене "кърмене и спорт" и ще видиш много мнения по въпроса
Цитирай

Варна

ooooh!..................... 35 35 35 35 35
Цитирай

Явно добре ви забавлявам LaughingБлагодаря ви за мненията Hug
Аз знам, че от повече спортуване (но не знам какво се има предвид "повече" Laughing) се отделят токсини, които преминават в кърмата и тя си променя вкуса и не е много хубава. Също четох някъде из форума че могат да се запушат каналите. Най добре пусни търсене "кърмене и спорт" и ще видиш много мнения по въпроса
Мреси Сладкиш-че ще пробвам Hug
Цитирай

София

Физическата активност увеличава нивото на млечната киселина, която придава по-кисел вкус на млякото. Нивото остава увеличено в продължение най-малко на 90 минути.
Заради киселия вкус бебето може да откаже млякото и в този случай е най-добре да се спортува непосредствено след кърмене, за да има достатъчно време до следващото кърмене да се възстанови вкуса на млякото.
Това за глистите ми се струва абсурдно  hahaha.
Цитирай

плевен

Чувала съм, че също намалява количеството кърма, но само при прекомерно натоварване на тялото Smile
Цитирай

Варна

Ееееееее,то бива,бива,ама това вече на нищо не прилича,заболя ме коремът от смях  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Цитирай
Мале, леле......БЕз думи
Цитирай

доста забавно ми звучи  35
аз по-скоро бих се притеснявала как ще се "пълнят" гърдите ми при разните натоварвания от спорта и да не им причиня нещо...но това са си мои притеснения
 Wink
Цитирай

Благодаря ви момичета.Благодатности и от сестра ми.
Krissi  Hug
Успех на всички в отглеждането на новия живот Party
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.