мислите ли ?

  • 709
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
може ли да има според вас пряка зависимост м-у желанието за секс по време на бременноста и пола на бебето при вас как беше? newsm80

# 1
  • София
  • Мнения: 10 301
Бих могла да кажа само ако имах и момче и момиче  Laughing
Според мен всички начини, таблици, признаци и т.н. за определяне на пола са си чист мит...

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: nad_tab

Според мен всички начини, таблици, признаци и т.н. за определяне на пола са си чист мит...

 Абсолютно съгласна!!!!!

# 3
  • Мнения: 6 155
Не, не мисля,че има зависимост. Без значение дали ще родиш  момче или момиче, по време на бремеността нивата на хормоните, които са отговорни за желанието се променят, а от там и самото желание. Може би при различните жени хормоналния дисбаланс оказва различно влияние, но като че ли в преобладавашата част от бъдещите майки се увеличава желанието за секс /особено между 4-8 мес./ Thinking

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Цитат на: bina
може ли да има според вас пряка зависимост м-у желанието за секс по време на бременноста и пола на бебето при вас как беше? newsm80


Мисля, че няма зависимост.

# 5
  • Мнения: 3 932
АБСОЛЮТНО НЕ!!!

# 6
  • Мнения: 5 228
Е т'ва вече за първи път го чувам!!!  #Shocked

# 7
  • Мнения: 1 999
И аз не съм чувала да има такава зависимост.

# 8
  • Мнения: 3 200
Цитат на: nad_tab
Според мен всички начини, таблици, признаци и т.н. за определяне на пола са си чист мит...


  202uu   202uu   202uu

# 9
# 10
  • sofia
  • Мнения: 171
според мен няма никаква зависимост-има майки на които им е забранен секса през цялата бременност-те какви деца раждат Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 792
Аз имам две бременностти, който протекаха абсолютно еднакво, корема ми и двата пъти беше с една и съща форма.Просто всичко втория път си беше ,като първия път , крайния резултат и на двете е различен 1-во момиче,2-ро момче(Момчил по таблиците за изчисление на пола, излиза 87% момиче Embarassed )
  Така че, не разчитай много,много на разни външни индикации.

Общи условия

Активация на акаунт