Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

на г..а на географията..........

Здравейте ! Моля споделете от кой ден давахте на бебчовците си чайчето на Хип против колики и използвахте ли го вместо водичка. Ние сме на 12 дена и от вчера ни мъчат зверски колики . Благодаря Ви !
Цитирай

На небето

Давах на моя син, но не му помогна. При него нищо не му помагаше, освен да спи отгоре ми по корем. Не е хубаво да се заменя водата с каквото и да било друго за пиене.  Peace
Цитирай

И аз давах/на около 2 месеца беше малката/,но нямаше кой знае какъв ефект WinkТо кое ли имаше де.... newsm78
Цитирай

софия

Аз не помня от кога се даваше, то на кутийката си пише. При нас нищо не помогна, дано при вас подейства. Peace
Цитирай

Русе

чайчето е за бебета над 1 седмица (ние го започнахме от 14-я ден) аз лично ти препоръвам мехлемчето на Бебинос! при нас има мн голям ефект!
Цитирай

под голямата лоза

Да, давала съм такъв чай, не помна от кога- пише на кутийката  Peace
И да- случвало се е и изцяло да го заменям с водата  Peace
Цитирай

София

Всичко си е индивидуално. Ние от самото начало сме с чай за храносмилане, но на Blevit - Digest и не знам дали е от чая, но малкия няма колики. Нищо не пречи да му го даваш вместо вода, ако не помогне поне няма да навреди
Цитирай

плевен

И аз давах/на около 2 месеца беше малката/,но нямаше кой знае какъв ефект WinkТо кое ли имаше де.... newsm78
Същата работа бяхме като включа, че и аз пиех такъв чай, но нъц Smile
Цитирай
kato 4e li 4aia ne pomogna mnogo. no ima mehlemi, s koito se masazira korem4eto i taka hem pomagash na wuzduha da izleze, hem aktiwnite westestwa dejstwat.
Цитирай

днес тук, утре там...

Давах чая на Хип, когато бяха на 1 месец  и изобщо не им помогна.
Цитирай

Този чай може ли да се дава на бебчета, които са на кърма? Нали при кърмените не се препоръчва даването на вода, сокчета и др. течности  Embarassed
Цитирай

Бургас

Аз давах някъде от 3-4та седмица,но нямаше особен ефект.А и не съм го ползвала вместо вода.
На нас ни помагашетопла кърпа върху коремчето и едни капки Еспумизан,но при всеки е разкично!
Цитирай

София - Бургас

Купих и, но тя не го пи, нещо му се мръщише...
Цитирай

София

Чайчето на Hipp съдържа лайка - алергизираща е.
Нашата педиатърка не го препоръчва  Wink
Цитирай

Павликени

При нас не ни помогна. Не съм замествала вместо вода ако не се лъжа то не беше ли определено количество(около120мл) за цял ден и май нетрябваше да се дава на веднъж. Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора