Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора

Анкета

Бихте ли разрешили да снимат и покажат по телевизята раждането ви?

(Гласуването приключено: пт, 19 яну 2007, 20:29)
Въведи твоя глас

София

И така.Бихте ли разрешили да снимат с камера и да показват по телевизята нормалното ви раждане? Питането ми е провокирано от въпроса на  предаването "Такъв е живота" евентуално дали бих искала да снимат раждането ми? Все ми се  струва, че не е много редно  в такъв момент някой да ти виси с камера над  теб и ти да не можеш да се отпуснеш  както трябва.А и моментът е строго личен и само лекарския екип и  съпруга би трябвало да присъстват newsm78
Цитирай

На небето

НЕ! Пък и в такъв момент болката надделява над срама и задръжките. А и е много лично за да позволя да ме гледа цяла България.  Naughty
Цитирай

Ако знам, че ще бъде толкова леко и вълшебно като първото ми раждане, бих се съгласила. Но понеже няма как да знам това, май не бих се престрашила.
Цитирай

под голямата лоза

Точно в тоя момент ти е все едно кой и с какво виси над теб да те гледа  Wink
Да- бих се съгласила, предаването е достатъчно дискретно и не се снима всичко, което докторите виждат  Peace
Цитирай

София

Абе от тв не, със сигурност. Не заради самият акт на снимане, но после не желая цял народ да ме гледа...  Mr. Green
Иначе мъжът ми се е засилил да купува камера и каза, че иска да снима... (ако му дадат)  Twisted Evil
Цитирай

За "Такъв е живота" мисля няма да се навия. Но по принцип ми е минавала мисълта през ума... но снимано от таткото. Бих качила материала в интернет, ако раждам във вода (в специализиран сайт)... е зависи, след като изгледам материала де  Mr. Green
Цитирай

плевен

С някои съкращения ДА  Peace
Цитирай

Ямбол

Да - заради камерата ще дадат всичко от себе си лекарите, а и за мен ще се погрижат да нямам сбръчкано от болка лице. Не ми пука на мен кой ще ме гледа. Аз много исках да гледам нещо подобно преди да родя първото, но нямаше къде.
Цитирай

днес тук, утре там...

Не  Naughty
Цитирай

Abu Dhabi

предаването е достатъчно дискретно и не се снима всичко, което докторите виждат  Peace

това предаване може и да е дискретно, но наскоро гледах някакво предаване по СКАТ, където снимаха съвсем анфас  Mr. Green с леко замазване на космите, иначе беше доста натурално. Че и в следобеден час го излъчваха.
Цитирай

някьде

не
Цитирай

Никога не казвай "никога" Wink
Не бих се съгласила моите близки да ме снимат за семейния албум, но за анкетата - зависи от предложението, стига да го направят достатъчно дискретно и без неприятни подробности.
Цитирай

гр.Пловдив

не,това е много лично
Цитирай

Burgas

Не, мерси Stop
Цитирай

София

Не.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора