Бихте ли разрешили да снимат раждането ви

  • 2 615
  • 88
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
И така.Бихте ли разрешили да снимат с камера и да показват по телевизята нормалното ви раждане? Питането ми е провокирано от въпроса на  предаването "Такъв е живота" евентуално дали бих искала да снимат раждането ми? Все ми се  струва, че не е много редно  в такъв момент някой да ти виси с камера над  теб и ти да не можеш да се отпуснеш  както трябва.А и моментът е строго личен и само лекарския екип и  съпруга би трябвало да присъстват newsm78

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
НЕ! Пък и в такъв момент болката надделява над срама и задръжките. А и е много лично за да позволя да ме гледа цяла България.  Naughty

# 2
  • Мнения: 1 101
Ако знам, че ще бъде толкова леко и вълшебно като първото ми раждане, бих се съгласила. Но понеже няма как да знам това, май не бих се престрашила.

# 3
  • Мнения: 7 723
Точно в тоя момент ти е все едно кой и с какво виси над теб да те гледа  Wink
Да- бих се съгласила, предаването е достатъчно дискретно и не се снима всичко, което докторите виждат  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе от тв не, със сигурност. Не заради самият акт на снимане, но после не желая цял народ да ме гледа...  Mr. Green
Иначе мъжът ми се е засилил да купува камера и каза, че иска да снима... (ако му дадат)  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 2 818
За "Такъв е живота" мисля няма да се навия. Но по принцип ми е минавала мисълта през ума... но снимано от таткото. Бих качила материала в интернет, ако раждам във вода (в специализиран сайт)... е зависи, след като изгледам материала де  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 382
С някои съкращения ДА  Peace

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да - заради камерата ще дадат всичко от себе си лекарите, а и за мен ще се погрижат да нямам сбръчкано от болка лице. Не ми пука на мен кой ще ме гледа. Аз много исках да гледам нещо подобно преди да родя първото, но нямаше къде.

# 8
# 9
  • Мнения: 9 901
предаването е достатъчно дискретно и не се снима всичко, което докторите виждат  Peace

това предаване може и да е дискретно, но наскоро гледах някакво предаване по СКАТ, където снимаха съвсем анфас  Mr. Green с леко замазване на космите, иначе беше доста натурално. Че и в следобеден час го излъчваха.

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не

# 11
  • Мнения: 11 003
Никога не казвай "никога" Wink
Не бих се съгласила моите близки да ме снимат за семейния албум, но за анкетата - зависи от предложението, стига да го направят достатъчно дискретно и без неприятни подробности.

# 12
  • Мнения: 46
не,това е много лично

# 13
  • Мнения: 7 186
Не, мерси Stop

# 14

Общи условия

Активация на акаунт