Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 ян. 2005, 10:52 ч.

гладна стачка?

• 504
  • 2
  •   1
Отговори
  • Русе
Да ви се оплача:
Коцето си изработи странна схема на хранене през последните 10 дни- яде нормално до обяд, а като се събуди от следобедния сън и отказва да яде каквото и да било- хапва да речем 3-4 лъжички и стиска  устните. пие вода с желание и това ме озадачава- отказва дори любимото сокче от ябълка. и така с пауза от 6-7 часа между храненията, го вземаме с нас в кухнята да гледа тати как лапа. принудих се да му давам зеленчуково или месно пюре за вечеря- не че има особен ефект, но като че ли от него изяжда повече, а преди лягане пак отказва биберон с мляко.
педито изписа рибено масло- дано да има ефект

# 1
  • Sofiq
И ние сме в някакяа такава фаза-не искаме да ядем слетобедната си закуска.Аз предполагах че просто са и омръзнали тези кремчета и грис и такива разни,а не съм се замисляла че може да има и други като нас Wink На вечеря ядем обаче по малко супа-1/2 бурканче и мляко около 140-150 гр.Е тя седи с нас на масата и намазва и други неща като например хляб с кашкавал, а после започва хълзане Laughing И как не като яде 100 неща!!!
А да не би и на вас просто да са ви омръзнали слетобедните закуски,въпреки че предполагам че си опитала всичко.Аз се замислях дали да не давам по-малко на обяд за да огладнява слетобед ooooh!

# 2
  • Русе
пробвах и с по- малки порции на обед- за да огладнее- не помага, затова гледам поне тогава да яде повече, да компенсира липсата на нормалното количество храна чак до другата сутрин, както реално се получава

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт