Трета седмична тема от 2007 година! 15-21.01

  • 4 412
  • 171
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
Имаме си Рожденичка!

 newsm59 nbirthday  bigdance2
Rumyana
Бъда здрава , усмихната много обичана!
Весел Празник и  Нека на този ден получиш много прекрасни изненади!




# 61
  • Мнения: 2 959
Честит 6- ти Рожден Ден на Гогата!



Мамо Б, да Ти е жив и здрав порасналият малък мъж! Късмет, здраве и много усмивки му желая! И другата седмица едно весело парти да си организирате!


Румянка, честит РД!



С пожелания за здраве, късмет и много любов!


Звездичка, зоркото Ти око никога нищо не изпуска, Бременелке, как го правиш, нали не се сърдиш за другото ми "нахлуване"?! Заповядай една роза от мен, !

# 62
  • Мнения: 7 914
Kalidaпошегувах се ...ти пък..недей така...вече се познаваме близо година не си ли ми свикнала на емоциите? Hug Hug  bouquet
Ти защо не посещаваш вече често като преди седмичната ни темичка? Thinking

# 63
  • Мнения: 5 183
Пивет, банда!!!
ТУК е грейнало едно слън4ице - страхотно, а не е и жега. Въобще, супер време.
Честито на рождениците ни - Гого на Мама Б и Румяна. ПОздравих ви и в съответните празни4ни теми!  Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 2 959
Привети, Момичета!

...не си ли ми свикнала на емоциите...
Неуморна Звездице, с Теб е трудно да се свикне. Ти изненадваш непрекъснато, обновяваш се, а това е страхотно, бъдеща Мамо. Какво решихте за детската?
...сватбата- беше супер! Залата беше толкова красива, осветлението- хиляди свещи и навсякъде цветя... нещо разкошно!...
Тали Дан, нищо чудно да е красива сватбата, все пак това е смесица на две култури- еврейска традиция и американска щедрост. Бързо оздравяване Ти желая и да не забравя, страхотен подпис!
Балалайчице, купи ли рубарб, направи ли го някак, аз го предпочитам суров, има пикантен вкус. Томи започнали да хапва с желание вече?
Набабчетохвърчилото, как сте с Джоши, сами ли се гледкате или си имаш помощ в домакинството?
Мимка, честито за изпита и честито ново превозно средство.
Чумби, поздравления за плуването. Малко лично свободно време никога не е излишно. А Сашо плува ли?
Сонитка, какъв по- задълбочен ултразвуков преглед ще имаш другата седмица?
Дундичке, какво решихте с колата, нов двигател или нова кола?
Джорджа, дано с приключването на монтажа завършат и твойте главоболия по апартамента. Завършиха ли изцяло блока ви, а гараж имате ли?
Слави, честита Ти ученичка! А Алекс спомня ли си още за кучетата или вече ги забрави?
Тролска принцеске, тез 20 мин май убиват желанието на детето за задълбочено занимаване с музиката, а Марти си има ген от Татито. Дано да удържи фронта. Ходили ли сте до някой фиорд, харесва ли ти, какво е усещането да се изправиш пред такава прир. красота?
Пете, успех с ученето.
Вечернице, много Ти е хубава балеринката. Честит Ти нов- стар аватар. Завръщане към началото, а?!
Ивалекс, напредваш ли с шиенето за бебчето, бъдеща мамо?
Мамо Б, най- накрая започна практиката в задуваната област- педиатрията, дано успееш там! Успех с ремонта!
Зайченце, как сте с малкият Ти скиор?
Сърфлайн, и Ти ли си по разпродажби? Купи ли нещо?
Щтрумпфетка, а Татито ви прибра ли се във Франция?
Мамо Щтрумпф, как сте с Тони?
Синя Птичко, от отдавна не си ни посещавала, прилети за малко и при нас!
Дидката, избрахте ли кола?
Амейка, приятно изкарване с племенничката, сестричката и Тати!

Хубав нов ден Ви желая!

# 65
  • Мнения: 253
Честит Рожден Ден на Гого! Да здрав и палави да има много щастливо детство! nbirthday
Румяна - Честит празник! Много слънце на душата и много обич ти пожелавам! Здраве и щастие за теб и тези който обичаш!

Мен ме е налегнал такъв мързел - просто не е за говорене! ooooh! Чак се чудя как да се скатая, на работа не ми се ходи, абе нищо не ми се прави. Иска ми се да си полегна с книжка в ръка, да си почета, да си подремкам, да се помоткам........!
А имам толкова много неща да върша?

В неделя ще правим кръщене на Анастасия (има БГ поп тук до края на месеца) и ще спрятам маси за гости. Решихме в къщи да се съберем след църквата, а аз идея още си нямам какво да приготвям? newsm78 Всъщност който има идей за разни лесни, бързи и ефектни хапки (като за рабощета домакиня) да дава насам! Благодаря предварително!  bouquet

Балалайка - Как е на работа, нали от Понеделник се върна?

калида - Ние на Алекс му казахме че ги пратихме на спасителна мисия. Той беше много впечетлен от филма Snow Dogs, и май се хвана. Снощи даже вика: Нали наистина са отишли да спасяват? Ама на кого ще помагат? Нали ще ги снимат на филм? Сладурко!
Между другото аз разбрах че кучетата са много добре и получават VIP отношение. Радвам се за тях!

звезди - Ти сега би трябвало да си в най хубавата част на бременността! А как точно се чувстваш?



# 66
  • Мнения: 5 475
Добро утро!  Hug

Много здраве и щастие на рождениците Руми и Гогата!Специални целувки на мама Б  Heart Eyes  bouquet



Калида,хайде бе жена,липсваш... Heart Eyes..какво прави Даничка?
Банята я приключиха,от днес почваме проба...дано не тече повече.. Praynig..иначе още правят довършителни работи по блока...предполагам поне до април ще се проточат.
  Имаме подземен гараж,но за момента не може да се ползва,защото се намира точно,където е монтиран крана... #Crazy

Лек ден на всички,отплувам...   bouquet



 

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 10:11 от Giorgia

# 67
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен  bouquet

След малко излитам за поредния преглед при акушерката -  да си побълбукаме за времето най-вероятно Mr. Green

Балалайкаайде къде са джапанките и на плаааааж Hug

Kalida
 уф, не питай... за сега сме само за 1/2 спалня+1/2 детска....ама какво ще излезе накрая не се знае Rolling Eyes

Slavyточно от седмица-две се чувствам много объркана....имам чувството, че има толкова много неща да се купуват приготвят, а че времето няма да стигне да се информирам кой е най-добрия продукт, какво излишно да не се купува... та ме е хванала лека треска Crazy ooooh!
 Tired

Giorgia
а къде паркирвате тогава? newsm78 Приятно "плуване"  Hug Hug Hug


# 68
  • Мнения: 5 475
Звездичка ,паркираме на улицата...с голям зор,че има малко места,да не говорим,че ни задигнаха наскоро лявото странично огледало и единия тас на гумите... Twisted Evil

Стискам палци за прегледа и да докладваш после Heart Eyes Hug

  Отплувам навън...да направя малко шопинг... Wink

# 69
  • Мнения: 354
Добро утро мацки,
хайде да пием по едно Coffee
звездичка да докладваш след прегледа Wink
Kalida ами май нова кола ще купим в събота ще обикаляме да видим за кво става на въпрос Money
Хайде до после  bouquet

честито на рождениците bdbaloni

# 70
  • Мнения: 148
Здравейте, слънчеви момичета!

Отдавна не съм се включвала, но нещо не съм във форма. След Нова година си спретнах едно грипче, а сега карам продължителен конюнктивит и не мога много да ви чета. Влязох да ви се обадя.

Виждам, че има много рожденици днес. Изпращам най-милите пожелания към Гого на МамаB и Румяна! Желая ви от сърце само прекрасни мигове през тази година!

Слънчев ден ви желая.

# 71
  • Мнения: 382
Привет момичета!Вчера валя хубав сняг и беше много красиво.Но днес се е изблещило едно слънце и за ужас на Марти снега се топи Sad
Калида,ние си живем на фиордите,точно при тях сме.Наистина е прикрасна природота тук.Гледката от прозорците ми и фантастична море и ппланина заедно.Малкия има желание да свири и да се рзвива.Все казва,че иска да стане музикант като порасне.ДАНО PraynigА твоята хубава Дана как е?
Звездичке,много те обича твоето бебе щом са ти спряли киселинките!Аз ги имах от първия до последния ден ooooh!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКИЯ ГОГО И НА РУМИ!ДА СТЕ ЖИВИ,ЗДРАВИ И МНОГО КЪСМЕТ newsm59 newsm51
Приятен и усмихнат ден на всички

# 72
  • Мнения: 253
Звезди - Айде чакаме включване от теб с новини от акушерката!
За купуването и избора на най добрия продукт не се тревожи. Купи си най важните и необходими неща за първо време, после ще допълваш. Пък и няма все в къщи да стоиш я?
А и ние тук с удоволствие ще ти дадем съвет, ако има нещо питай? А и не пренебрегвай инстинкта си? Hug

# 73
  • Мнения: 7 914
отчета:
 5 минути приказвахме за бушуващата буря, полсе мерихме кръвно и после тумбака -  всичко перфектно и за 8 минутки прегледа свърши и ето ме нааааа Hug


Giorgia

като живеехме в старата къща, паркирането беше лотария... дали ще можеш да паркираш на 10 мин от вкъщи или на късметлийските 5.... добре че сега си имаме собствено паркинг място.. стискам ви палци скоро да разкарват крана Hug

Bluebird,
 важното е ,ч е не си ни забравила и стискма палци скоро да ти се оправят оченцета  Hug

vnr много мили думи -  мерси  Hug Mr. Green

Slavy
благодаря  Hug Hug
знам де... аз сама се"урчасах" понеже от както съм бременна не мога да се позная-  спокойствие и непокизъм, а сега какво се самопобърквам не мога да се разбера... ето таман се хвърлих на едни шишета на АВЕНТ, ама се оказа , че има "S"- образни, само леко закривени, с вентили, с перки  Mr. Green Crazy а за байбифоните да не говорим -  със сензори за дишане, със светлини, с незнам си ко...сега шЪ чакам и такива дето имитират майчината ръчичка и бебчо като плаче да го люлят и погалват Crazy Joy
Ъман... аз си мислех че да гледаш бебе няма да е лесно...а то да купуваш и да избираш за бебе може да те панира дори Crazy
та в такива моменти зарязвам всичко и чакам да ми дойде пак музата...а времето лети и оттам се и панирам Rolling Eyes -  ама я ме успокойте , че това са хормони Flutter

# 74
  • Мнения: 1 909
Звезди, я успокой топката! Имаш време да избираш шишета и други приспособления. На мен например въобще не ми се наложи да използувам биберони за Сашо, защото го кърмих до 8 месеца и след това мина на кисело мляко. Ако не се беше родила бейби Миряна,  стерилизатора и шишетата, с които се бях запасила, щях да се чудя на кого да ги давам.
А за басейна - аз ходех на курс за бременни, който се развиваше в басейн - супер беше, особено в последните месеци действаше страшно добре! Ама при вас май няма такива екстри?

Да ви се оплача (или може би похваля) от моята хубавица - от вчера се е научила да се движи на 3 крака и половина, но с такава скорост, че докато се обърна и вече е стигнала до някое опасно място - особено я интересуват чекмеджета, шкафове, отворени врати, контакти... И така се кефи от новите си възможности, че кара все по-бързо. Младежа Сашо не се е движил на 4 крака и въобще беше зает с интелектуални занимания, та не ми е създавал такива проблеми, та сега се виждам в чудо.  Калида, той не иска и да плува, ама това ме устройва, че плувам по-ефикасно.

Слави, откъде го изписахте този пътуващ български поп! Мен ако питаш, ако направиш една по-голяма баница, една по-голяма пица и още една-две "тарт" с разни работи, хапките са готови. Приятно кръщене!

Скандинавски момичета, давайте снега и студа насам! Крайно време е малко да позаприлича на зима, но ако може не за много дълго.

На рождениците Гого и Румяна - честито! и весело празнуване, с много подаръци и изненади! newsm67



Общи условия

Активация на акаунт