Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Срещали ли сте някъде из онлай магазините непремокаем чаршаф?
Търся да купя, за да предпазя маткара на кошарата .
Цитирай

София

За онлайн магазин-незнам.Но моят "напикалник"го купих от м-н "Калогера" в Бургас за 12лв.-1.4/70.От едната страна е като хавлия, а от другата като гумиран, има ластички за захващане от 4-те страни.
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

В аптеките продават чаршафи - тип парчета, които са найлонови от едната страна, а от другата-лицевата страна са като памперс. Просто са за еднократна употреба.
Аз ползвам такива и съм доволна. Като го напишка - го хвърлям. Мисля, че в пакет са по 10 бр.
Цитирай

stellina, колко са големи тези парчета ? ДАли стават за въртящо се дете ?
Иначе еднократни е добре като идея, но каква им е цената ?
Цитирай

welcome to the Jungle

Провери в ПАКОСТНИК ( имат онлайн търговия). Аз от магазина им съм взимала страхотен "напикалник", немски, дишащ за 19 лв. Предполагам още го имат като артикул.

Относно "аптечните" мисля, че няма да ти свършат работа, защото мисля, че спарват. Те са малко тип "ежедневна дамска превръзка" и определено много се набръчкват. Иначе има различни размери, а цените на най малките - пример 50х50 см или 90х60 см са от около 50 стотинки  Blush.Определено те съветвам да си вземеш голям чаршаф, защото той е с ластик и се прихваща чудесно към всякакъв тип дюшечета и матраци. Направен е от "дишаща" материя и никога не е спарил детето. Пере се и при 90 градуса!

УСПЕХ!
Цитирай

Софийското дъно на световните гащи:)

stellina, колко са големи тези парчета ? ДАли стават за въртящо се дете ?
Иначе еднократни е добре като идея, но каква им е цената ?

Ако разстелеш върху детски матрак, ще го покрие - размера е 80/180, но аз го слагам напречно на леглото и чаршафчето покрива достатъчно място и като го подпъхнеш добре под матрака, става супер. Досега с тези чаршафчета не сме имали издънки. Цената (майка ми работи в аптека и тя ми ги донесе) каза, че може и поединично и цената е около 0,45-0,50 ст.
Аз ги ползвам само за следобеден сън, защото тогава сме без памперс. Вечер е на редовен чаршаф и с пампа на дупето.
Цитирай

София

Нашия протектор го взехме от ШТЪРКЕЛ- испански е, перящ е и струва около 20лв.
Цитирай

Провери в ПАКОСТНИК ( имат онлайн търговия).

Нямат , проверих.  Sad
Цитирай

София

моя го купих от пинокио (София). струваше 22лв. от вътрешния край е с гума, а отгоре като хавлиен плат и е доста ефикасен.
Цитирай

гр. София

Нашият го взехме от sweet dreams на Стамболийски - също от горе е хавлиен, а от долу гумиран, захваща се с ластик за матрака и има различни размери, според големината на леглото, но за съжаление не помня цената newsm78
Цитирай

Не съм от София, затова търся  онлайн магазин  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.