Лазерна епилация във Варна?

  • 2 107
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Здравейте на всички!
От известно време си мисля да се подложа на лазерна епилация и най-накрая се реших! Обаче не знам къде във Варна има такъв салон  Thinking ? Ако някоя от вас знае и има добри отзиви за него, моля споделете  Hug

# 1
  • Мнения: 1 165
Лазерна епилация има в салон Beauty Academy.Намира се на ул.Нидерле 2.Това е над спортна зала, пада се втората перпендикулярна на пътя над спортна,вдясно.Аз ходя там на кола маска и други процедури, но за лазера не знам дали е добър.Даже не бях обръщала внимание, че има.Една от мамите във форума ми каза

# 2
  • Мнения: 266
Skin Line-Варна, бул. Княз Борис I 53; тел.: 052/ 61 49 14, 0886 61 47 14

# 3
  • Мнения: 1 540
Момичета, не бъркайте лазерната епилация с фотоепилацията. Специално в Скин Лайн няма лазер, лично съм ги питала.

# 4
  • Мнения: 3 011
Момичета, не бъркайте лазерната епилация с фотоепилацията. Специално в Скин Лайн няма лазер, лично съм ги питала.

А бе ти, за кво ти е лазер, не знаеш ли, 4е може да те изгорят с лазера. По добре видовете пулсова светлина- т.е фотоепилация.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 20:49 от Dendy

# 5
  • Мнения: 123
Аз честно казано май за лазерна епилация съм по-навита...струва ми се, че ефекта е по-добър...въпреки че болката е по-голяма..но пък и процедурите са по-малко...

# 6
  • Мнения: 3 011
Аз честно казано май за лазерна епилация съм по-навита...струва ми се, че ефекта е по-добър...въпреки че болката е по-голяма..но пък и процедурите са по-малко...

това на база на какво го твърдиш? аргументи?

# 7
  • Мнения: 1 540
Момичета, не бъркайте лазерната епилация с фотоепилацията. Специално в Скин Лайн няма лазер, лично съм ги питала.

А бе ти, за кво ти е лазер, не знаеш ли, 4е може да те изгорят с лазера. По добре видовете пулсова светлина- т.е фотоепилация.

Не ми трябва лазер, аз лично ходя на фотоепилация. Момичетата по-горе, обаче, май бъркат двете, та затова уточнявам.

# 8
  • Мнения: 1 165
Момичета, не бъркайте лазерната епилация с фотоепилацията. Специално в Скин Лайн няма лазер, лично съм ги питала.

А бе ти, за кво ти е лазер, не знаеш ли, 4е може да те изгорят с лазера. По добре видовете пулсова светлина- т.е фотоепилация.

Не ми трябва лазер, аз лично ходя на фотоепилация. Момичетата по-горе, обаче, май бъркат двете, та затова уточнявам.
За Skin Line и аз знам, че имат фотоепилация, но в Beauty Academy е лазер.

# 9
  • Мнения: 852
Момичета,може ли да обясни някоя от вас,кое е по добро и каква е разликата?Решила съм да ходя и аз но още се чудя къде и кое точно да е?!Ако някой може да ми препоръча/но за София/ще му бъда много благодарна! Thinking

# 10
  • Мнения: 123
Аз честно казано май за лазерна епилация съм по-навита...струва ми се, че ефекта е по-добър...въпреки че болката е по-голяма..но пък и процедурите са по-малко...

това на база на какво го твърдиш? аргументи?
На база четеното по въпроса в интернет...явно ти си по-запозната...моля те, обясни какви са по-големите предимства на фотоепилацията? Това, което знам за нея е, че е насочена само към косъма и не уврежда кожата и болката е по-малко...но процедурите са между 6-8...

# 11
  • Мнения: 3 011
Разликата е в дължината на вълната, като цяло лазерите са по остаряла технология и там космите трябва да са черни. Твърде възможно е да се получи изгаряне при лазера, докато рискът от нещо подобно при фотоепилацията е сведен до минимум. Видовете IPL, MPL работят с лампа и филтър, кристалът обработва минимум 5кв.см, доколкото знам лазерите са като писалка и обработват косъм по косъм /това последното не съм сигурна/.

МОмичета много важно е процедурата да се правя от обучено лице най-добре да е лекар-дерматолог, най малкото с цел да може да се понесат някакви отговорности. Защото неквалифицираното лице - няма да отреагира адекватно на евентуално създал се проблем,, докато един лекар би изписал веднага ле4ение. Да не се стига до тези неща, но все пак.

Лично аз съм правила IPL и МPL на мишници, като съм безкрайно доволна от 4-5 процедури имам няколко косъма на кръст на едната мишница, а на другата са малко пове4е, но имам страхотна разлика от преди да се подложа!

# 12
  • Мнения: 13 512
Лично аз съм правила IPL и МPL на мишници, като съм безкрайно доволна от 4-5 процедури имам няколко косъма на кръст на едната мишница, а на другата са малко пове4е, но имам страхотна разлика от преди да се подложа!
А  би ли ми казала дали е болезнено? По-болезнено ли е от долна устна например? И колко импулса на мишница горе-долу се падат? Да си помисля дали мога да го изтърпя...че моят праг на болка е много силно занижен.

# 13
  • Мнения: 5 622
Лично аз съм правила IPL и МPL на мишници, като съм безкрайно доволна от 4-5 процедури имам няколко косъма на кръст на едната мишница, а на другата са малко пове4е, но имам страхотна разлика от преди да се подложа!
А  би ли ми казала дали е болезнено? По-болезнено ли е от долна устна например? И колко импулса на мишница горе-долу се падат? Да си помисля дали мога да го изтърпя...че моят праг на болка е много силно занижен.

И аз искам да знам. Опиши и сравни болката с нещо ако можеш  Thinking И също колко дълго като време трае една процедура на мишници?

# 14
  • Мнения: 1 165
А някой правил ли си е лазерна или фото на триъгълник?Нека сподели

Общи условия

Активация на акаунт