Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 15 ян. 2007, 17:57 ч.
  • Преглеждания  1 456  Мнения  41  Онлайн  1
Отговори
  • Света Троица
Аз те първа ще си купих (родих преди два месеца) и се чудя дали ще има ефект?

Реклама
# 1
  • плевен
Незнам дали е от колана, но корема ми много бързо се прибра, но го сложих веднага след раждането Simple Smile

# 2
  • София, център
понеже бях секцио лекарката ми каза, че не мога да нося такива колани, а и било добре корема сам да се прибере, а не нещо да го държи

# 3
  • по света
Да,но понеже беше август и ме беше топло не го носих дълго и вече съжалявам.Имам още коремче  Sad

# 4
  • София
Не.И така се прибра.

# 5
  • софия
Аз носих но не ми помогна. Мисля че много не помага  . Simple Smile

# 6
  • Варна
Носих,но за кратко,тъй като беше лято и умирах от жега

# 7
Не съм носила.Корема ми се прибра доста бързо.

# 8
  • Варна/София
Аз носих...въпреки ,че съм със секцио. Мисля ,че определено има ефект Peace

# 9
  • София
Носих ластични гащи.Но не забелязах да има ефект,докато не започнах с коремните преси!

# 10
понеже бях секцио лекарката ми каза, че не мога да нося такива колани, а и било добре корема сам да се прибере, а не нещо да го държи
Същото е и при мен, само че този съвет го даде рехабилитаторката, която ни раздвижваше след операцията.

# 11
  • София-Люлин
Същото е и при мен, само че този съвет го даде рехабилитаторката, която ни раздвижваше след операцията.
И на мен така ми казаха 1-вия път и аз не съм носила,сега също не нося.Корема ми се прибра 1-ия път доста бързо,сега пак ми се прибира доста добре

# 12
Носех го 4м...

# 13
  • София
Носих, но при мен нямаше ефект. Мисля,че ефекта е по-скоро естетичен, т.е. с колана коремчето не личи толкова под дрехите.

# 14
  • sofia -"св.тройца"
въпреки че родих секцио носих колан но нямаше особен ефект.после от самосебе си корема се прибра.колана единствено ми помагаше да си закопчая по бързо панталоните.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт