Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

Света Троица

Аз те първа ще си купих (родих преди два месеца) и се чудя дали ще има ефект?
Цитирай

плевен

Незнам дали е от колана, но корема ми много бързо се прибра, но го сложих веднага след раждането Smile
Цитирай

София, център

понеже бях секцио лекарката ми каза, че не мога да нося такива колани, а и било добре корема сам да се прибере, а не нещо да го държи
Цитирай

по света

Да,но понеже беше август и ме беше топло не го носих дълго и вече съжалявам.Имам още коремче  Sad
Цитирай

София

Не.И така се прибра.
Цитирай

софия

Аз носих но не ми помогна. Мисля че много не помага  . Smile
Цитирай

Варна

Носих,но за кратко,тъй като беше лято и умирах от жега
Цитирай

Не съм носила.Корема ми се прибра доста бързо.
Цитирай

Варна/София

Аз носих...въпреки ,че съм със секцио. Мисля ,че определено има ефект Peace
Цитирай

София

Носих ластични гащи.Но не забелязах да има ефект,докато не започнах с коремните преси!
Цитирай

понеже бях секцио лекарката ми каза, че не мога да нося такива колани, а и било добре корема сам да се прибере, а не нещо да го държи
Същото е и при мен, само че този съвет го даде рехабилитаторката, която ни раздвижваше след операцията.
Цитирай

София-Люлин

Същото е и при мен, само че този съвет го даде рехабилитаторката, която ни раздвижваше след операцията.
И на мен така ми казаха 1-вия път и аз не съм носила,сега също не нося.Корема ми се прибра 1-ия път доста бързо,сега пак ми се прибира доста добре
Цитирай

Носех го 4м...
Цитирай

София

Носих, но при мен нямаше ефект. Мисля,че ефекта е по-скоро естетичен, т.е. с колана коремчето не личи толкова под дрехите.
Цитирай

sofia -"св.тройца"

въпреки че родих секцио носих колан но нямаше особен ефект.после от самосебе си корема се прибра.колана единствено ми помагаше да си закопчая по бързо панталоните.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора