През колко часа огладняват от Фризовoм?

  • 757
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Здравейте мами. Исках да питам тези, които хранят бебоците изцяло с Фризовам през колко часа огладняват, защото моят син почти никога не може да издържи 3 часа между храненията. Не мисля че и количеството му е малко - 165 гр.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 11:13 от ragtime

# 1
  • Мнения: 240
Ами ние и до сега сме на Фризовом.На 2 месеца изпиваше по 130 мл. през 3 часа.Нас ни засищаше.Имало е и периоди когато е пил повече мляко.Мисля , че количеството е индивидуално.Сигурна ли си , че след такова количество е гладен?

# 2
  • Мнения: 262
Ами гладен си е. Рева на гладно бебе не може да се сбърка с нищо. Толкова е истеричен и неутешим newsm45

# 3
  • Мнения: 161
и ние сме изцяло на фризивом,като на всяко хранене давам около 140мл,но от 2 дена трите часа между храненията му се виждат много и става раздразнителен.преди и през нощта си правеше по-голяма почивка, а сега не е така.така или иначе мисля да спра това мляко,защото го почнах заради запека,а резултат никакъв няма досега.не знам дали е от млякото,но май наистина не засища.ние сме още на 7 хранения между другото,което прави 980мл,а нормата е 700мл.

# 4
  • Мнения: 5 362
Не сме имали такъв проблем с Фризовома.Винаги ни е стигал.

# 5
  • Мнения: 100
На 2 месеца бебка пиеше по 150мл Фризовом през 4 часа.2 часа след храненето започваха да я мъчат  колики.Да не би и твоето дете да плаче от болка,а не от глад? Thinking

# 6
  • Мнения: 603
На 2 месеца бебка пиеше по 150мл Фризовом през 4 часа.2 часа след храненето започваха да я мъчат  колики.Да не би и твоето дете да плаче от болка,а не от глад? Thinking
И при нас беше така. Но преди около седмица явно няма вече колики започна да издържа от 3 до 4 часа. Пие 150 мл, но аз все пак и слагам Саб симплекс в млякото.

# 7
  • София
  • Мнения: 607
Ние сме на 8месеца и сме на Фризовом от самото начало проблеми с огладняването не сме имали и сега вечер пием 210мл към 8.30 и след това чак сутринта в 8ч закусваме.
Като гледах  килограмите може би сте просто по лакоми ако нощем спи  поне 5-6 часа след последното хранене значи през деня  може да плаче и от друго. Другото важно нещо е че на вашата възраст  коликите са в разгара си и майките често си мислим че бебето е гладно .  Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 150
Ние сме на 6 хранения и от два дена давам по 120 мл. и му стига. Дотогава беше на "диета", защото за един месец беше наддал 2 кг. и 8 см. В последно време вече беше много гладен и слава Богу личната лекарка позволи да увеличим дозата. Сега вече е спокоен и яде на 3 часа, а през нощта спи 8 часа без проблем /засега/. Дано да продължи така с нощното спане. baby_neutral

# 9
  • Мнения: 3 967
Ники яде мляко 5 пъти /заместихме обеда със млечно-зеленчуково пюре/ по 160мл.  а последното 180мл. Понякога го изяжда цялото , а друг път оставя доста !  Според мен му е достатъчно.Вечер като се събуди му давам чайче  Peace

# 10
  • Мнения: 1 986
  Дъщеря ми е на 2 месеца-храня я с кърма и Фризовом-6 пъти на денонощие по 130 мл.,през 4 часа-засега й стига,чудя се дали сега,когато влиза в 3-ия месец дали да й увелича дажбата newsm78

# 11
  • Мнения: 62
Ние до сега бяхме на аптамил, сега минахме на аптамил ар, което е подобно на фризовома и ми се струва, че същото количество от второто не и стига! Преди издържаше, понякога и по 4 часа през деня, а през ноща стигаше до 9, макар, че още не е навършила и 2 месяца! А сега се събужда след няма и два часа #Crazy! Коликите си ги имаме отделно! Та се чудя и аз, дали да и увелича дажбата newsm78?!

Общи условия

Активация на акаунт