В АГ кабинета, в който ходите има ли параван?

  • 2 732
  • 63
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 443
При предишната ми лекарка нямаше параван и трябва да се събличаш пред нея. И ситуацията беше много неловка. Интересно ми е по другите кабинета как е? Не би ли трябвало да има параван поне? "На запад" даже нощнички им дават...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 443
Здравейте бъдещи и настоящи майки. При лекарката , която посещавах до скоро нямаше параван или някакво друго подобно съоръжение и трябваше да се събличам пред нея. Получаваше се много неловка ситуация. Не би ли трябвало да има параван поне? Интересно ми е как е по другите кабинети, споделете Simple Smile "На запад" даже нощнички дават, а тука Sad Надявам се просто аз да не съм случила на кабинет Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 382
Мдааа, в единия кабинет където ходя има само параван, а в частния има отделна стая за преобличане, баня, дават ти нощничка и еднократни чехлички. Така трябва да е Simple Smile

# 3
  • Мнения: 999
Нямаше параван, а отделна стаичка.
А докато стигнем до нощтничките бая време трябва да мине Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 146
Само параван има при моята.

А докато стигнем до нощтничките бая време трябва да мине Simple Smile

Абсолютно Wink

# 5
  • Мнения: 4 428
И при моята има само параван. Но пак е добре, защото в поликниниката нямаше дори и това  Tired Поне стола не беше обърнат към вратата  Laughing

# 6
  • Мнения: 46 484
Моят лекар преди работеше в държавна поликлиника, сега е в частен кабинет. И на двете места- с параван.

# 7
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Винаги кадето съм ходила е имало параван

# 8
  • Мнения: 1 671
Има параван. Не съм виждала кабинет без параван.

# 9
  • Мнения: 1 668
Няма параван ,но доки иэлиэа докато се приготвя-добре че поне това прави!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Има параван. Не съм виждала кабинет без параван.
Peace   аз не съм  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 8 242
Има параван, навсякъде където съм ходила..
Ама и да няма кво толкова  Crazy И без туй те разглеждат после с подробности  Joy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 443
Има параван. Не съм виждала кабинет без параван.
Е,и аз не бях виждала,ама и това доживях  Sick При лекарката,при която първоначално бях записана на ЖК нямаше и плах опит за такъв.Няма да й споменавам името,само ще кажа че кабинета беше достатъчно малък,а в него бяха натъпкани легло,маса,голяма мивка и въпросното "магаре",а до него даже нямаше стол,на който да си сложиш нещата.Като капак на всичко-освен докторицата,в кабинета се подвизаваше и една акушерка.Аз първият път като влязох и ми стана толкова некомфортно,веднага си помислих-Божеее,къде ли се събличат момичетата,ужас.И като ми казаха на един преглед да съм се приготвила да ми вземат цитонамазка,викам-ааа,аз си правих преди няколко месеца  Joy Абе наистина си бях правила,ама хич не ми се правеше стриптийз пред тях.Сега съм при друга на ЖК,ама и там положението не е розово-има параван,ама стои неразгънат.Викам си-сигурно като дойде момента,ще го разгъне.Да,ама не-разхождам си се по гол гъз и се пресягам до столчето,дето се намира до нейното бюро,за да си надипля панталона и бикините.Ама вече да ви кажа,претръпнах.Пък и то  това пред самото раждане е нищо,трябва да претръпваме някак си.
Там,където ходя на частно пък,кабинета е върха-страхотна обстановка,с много вкус и много пари направено.Има си отделна кабинка,която играе ролята на съблекалня,много е гот.Ама нощница и търлъци не ми дават  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 271
Да,има параван!

# 14
  • Мнения: 1 063
Да, има си параван, но и да нямаше не би ме притеснило!

Общи условия

Активация на акаунт