дали в ПЛЕВЕН сняг ще има, през тази топла зима?!

  • 13 668
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 857
Валя,и аз давам плодове,и то много-всеки ден изяждат поне по една ябълка,по две кивита и по един фреш от портокал,често хапват и банани.и досега проблем не съм имала и с двете.Но явно този вирус е по-силен от тях.Освен това на Буби и направиха пълна кръвна картина и се оказа,че е с много нисък хемоглобин-86.Сега ще пием желязо и ако не се повиши,ще ни правят допълнителни изследвания.Според лекарката може да се окаже и наследствена анемия,защото иначе детето няма вид на анемично.Та сега и с това съм се стресирала,дано не излезе нещо сериозно.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И за Вики след три месечно боледуване ми казаха, че е възможно да е анемичен, но изследванията му си бяха много добре. Тези вируси са много гадни. Мъжът ми още не може да се оправи, колко месеца вече - следвтвие от заболяването едното ухо му е заглъхнало и не чува добре, сега го лекува, но безуспешно. Децата по-бързо се възстановяват, пожелавам ви скорошно излекуване и с вкусни питки да ни почерпиш.

# 17
  • Мнения: 5 026
Хайде и аз да се включа в новата тема. От вчера ме е напънало едно главоболие-имам мигрена и като ме хване  , мога да се побъркам от болки  Tired. Чак сега се отърсвам. Чета за разни срещички, ама аз сама с Божидар не излизам  Naughty Побърква ме това детенце-вечно иска да го нося, а и да бутам количката, а и понякога иска той да я бута...направо лудвам. Така е от 2 седмици. Преди се навивах да го извеждам сама, но не ми висеше непрекъснато на врата. А за кафенце в "Холивуд" май вече е късничко, т.е май няма да заваря никой. Нищо, надявам се друг ден да се срещнем  Hug
 За Горчев съм чувала само добри неща, но май приема само 2 пъти седмично или месечно  newsm78 -не си спомням точно. Трябва да се провери в клиниката "Св. Марина". Тел. там е 806838. Аз там ходех на консултация.

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря, Атракция. Вече е записан час (за утре).
Като му дойде времето ще ми се обадиш и с кола и пеш меже да дойдеш.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Пробвахте ли тази рецепта:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112929.0;topicseen
горещо я препоръчвам, мисля днес или утре да я направя за втори път.  chef

# 20
  • Мнения: 5 026
Ей, Валя, недей така с тия рецепти. Имам излишни около 20 кг  Embarassed и покрай кърменето още не се подлагам на глад, а пък и не мога да издържам на разни изкушения. Не ми стават никакви дрехи, в момента нося едни дънки от бременността си, т. е сега съм колкото когато раждах.
Като гледам в тоя хубав ден сами ние с теб висим пред компа-ти сигурно нямаш много работа, а аз се наслаждавам на малкото моменти,  в които Бужи се заиграва и не врещи мам-мам и протяга ръце. Като 2 в 1 сме и не признава никой друг. Не, че се оплаквам, много ми е хубаво даже да ме гушка, а вече се е научил и да ме целува, ама понякога ми дотяга да нямам и секунда време за себе си.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Има нещо такова, в момента скучая и съм във форума. Ще взема да си направя 3*1, че нещо ми се доспа.  А и тия килца, какво да ти кажа имам още 10-тина да свалям, ама зор работа, преди имах извинение, че кърмя, сега нямам, ама и не отслабвам.

# 22
  • Мнения: 5 026
Така или иначе скучая в тоя слънчев ден, поне да кача малко снимки да ни видите

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мда, само ние с теб сме пред компютрите, виждам надничаш в темичката и още някой, който се е скрил, но всички останали са на разходка.


# 24
  • Мнения: 248
Да се разапиша и аз в новата темичка. Като гледам хубавото временце, навън пълно с майки с колички и на мен ми се приисква да си разхождам детенцето, а не на работа  Sad
Мириел, и Ники почти не говори. Казва само мама, тати, баба, дяди, иж (виж), да, цата (децата), ам-ам, дади (дай) и как прави гълъбчето, патето, кравата, магаренцето. Като сравнявам с каката, която на 1г. и 3м. каза  цяло изречение (Теди няма джоб), той е много назад. Но затова пък развиваме физически умения. Най-новото е, че се набира и за секунди се е покатерил на масата в хола. Вече си  мисля, че скоро няма да проговори, защото много добре се справя с жестовете, а и ние добре го разбираме.
Валенце, дано бързо се оправи малката и да не се налага да пиете гадни антибиотици. Ама и на теб ти се събра много напоследък. Аз давам на Ники Зелена енергия, Коластра и Есенциални мастни киселини, а сега педиатърката ми препоръча и Бронхо-Ваксом.

# 25
  • Мнения: 2 556
Хей, вие ме разбивате направо с тези имуностимуланти. Аз вкъщи имам само Мултисаностол и някакви водорасли, май зелена енергия беше. Но не давам нито едното, нито другото. Забравила съм ги просто, че ги има.

# 26
  • Мнения: 1 951
Но не давам нито едното, нито другото. Забравила съм ги просто, че ги има.

И тук е момента да почукаш на дърво.

# 27
  • Мнения: 814
 фурор, новата темичка е чудесна. Нека болните бебчета по-бързо оздравяват, за да се порадват на хубавото време и на разходките навън. Но  пожелавам  също и  дебел, пухкав сняг, та хем да се ги пързаляте с шейничките, хем и да убие всички вируси, които ги мъчат.  Ама те, синоптиците, нещо не ни обнадеждават, та дано и този път прогнозите им се окажат погрешни.

# 28
  • Мнения: 801
момичета, реших да направя темичката малко по-постна откъм картинки, защото и без това сървъра е доста  претоварен  Crazy

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен!
Утре имам мноого гаден изпит и да ми стискате палци. В нашата ясла също има много болни дечица и аз реших да спра Люси за малко,че така или иначе кашля и се сополиви. Ама едно детенце го завели с антибиотика,защото нямало кой да го гледа.Е това вече наистина не е правилно. А в болницата като отидохме днес да го чуе личната не мога да ви опиша каква лудница беше.
Бързо оздравяване на всички дечица.
Отивам с последни сили да прочета.Дано ми влезе нещо в главата. smile3529 newsm45

Общи условия

Активация на акаунт