Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Ямбол

Мнения: 980
Наложи се поради техническа неизправност да пия Постинор  Whistling
И сега ми закъснява вече със седем дена. Вчера сутринта си направих един тест Surechek отрицателен беше.
Има ли някаква възможност да ми се е разместил цикъла заради приемането на Постинор?
И да допълня, че след като взех хапчетата ми дойде извънреден цикъл които продължи 2 дена.
Възможно ли е това да е бил цикъла за този месец или нещо от сорта ?  ooooh!
Цитирай


Мнения: 41
здравей и аз поради " технически" проблем ми се наложи да пия постинор дуо преди 5 дни и доколкото си спомням от листовката не пишеше нищо за кървене ,като стр. ефект, а само за повръщане .Преди години също съм ги пила и всичко с цикъла ми е било наред ,така че не се притеснавам ,както и ти недей .
Цитирай

Gabrowo->Sofia

Мнения: 1 431
Случвало ми се е да пия Постинор два пъти. Винаги след това е имало разместване в цикъла. Обикновено ми идваше няколко дена след като го пия и после настъпваше промяна в летоброенето  Wink Все пак е хормонален препарт, явно доста разбърничква хормоните. За това и се препоръчва да се ползва само при инциденти.
Цитирай
 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Да ви кажа един път в живота си съм пила постинор преди 5месеца и сега съм бременна в 5-я месец 35Докторката каза че има дефектна партида Very Happy Very Happy Very HappyТова ви го казвам че да се посмеете
« Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 16:08 от diana777 »
Цитирай
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Да ви кажа един път в живота си съм пила постинор преди 5месеца и сега съм бременна в 5-я месец 35Докторката каза че има дефектна партида Very Happy Very Happy Very HappyТова ви го казвам че да се посмеете

Това все едно аз съм го писала, само че аз вече съм в 9-я месец  35, помня че го пих веднага, но кървене не ми се появявало след това до ден днешен, така че предполагам, че щом е имало кървене, няма от какво да се притесняваш, а относно закъснението - напълно е възможно да е от хормоните. За всеки случай ако не ти дойде цикъла до 10-тина дни направи си пак тест или отивай на доктор. Успех  Peace Hug
Цитирай

Пловдив

Мнения: 105
Ефектът от постинора и при мен се вижда много добре от лентичката ми, вероятно съм от онези 2-3% при които не сработва Wink
Цитирай
Хи-хи може да основем клуб 35Май постинора ще извади България от демографския срив.
Моят съвет Aetera , е да изчакаш още една седмица и да си направиш пак тест. Ако много се притесняваш - тичай на доктор да се успокоиш. Успех Peace
« Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 12:29 от diana777 »
Цитирай

Варна

Мнения: 600
За постинор дуо ли става въпрос или за постинор?
При постинор - пие се всеки ден и няма никакви странични явления като прокървяване. При постинор дуо - пият се само 2 хапчета, като първото се пие след половото сношение, а второто - мисля, че до 24часа. При него е възможно т.к. се нарушава моментно хормоналния баланс с цел да не се получи бременност.
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Мнения: 2 971
аз съм пила преди години и имах малко разместване в цикъла. Така че е възможно и при теб да е така.
Цитирай

СОФИЯ

Мнения: 760
Аз преди доста години съм го пила, но нямах кръвотечение.Само ми се размести цикълът.Дойде ми по рано. Мои приятелки са пили а и знам, че може и да се случи от него да ти дойде след 2-3 дена. На всеки действа по различен начин. А и предполагам, че говориш за това, което се взима за извънредни ситуации
Цитирай


Мнения: 8 384
Хи-хи може да основем клуб 35Май постинора ще извади България от демогравския срив.
Моят съвет Aetera , е да изчакаш още една седмица и да си направиш пак тест.

az imam sustia opit samo 4e ne s postinor, a s Unofem (deistwa po sustia na4in).izpih go kakto trqbva.mesec predi towa bqh sprqla protiwoza4atu4nite i posle ima6e tehni4eski defekt i se naloji da piq unofem,ne mi doide, 4akah 2sedmici.naprawih 2testa za bremennost i dwata bqha otricatelni  35
otidoh na lekar da mi izpi6at nowi protiwoza4atu4ni no kazah 4e cikulut mi e zakusnql.naprawi mi test i huhu preggo
no predpolagam stom si imala kurwene wsi4ko e pod kontrol.cikulut ti opredeleno moje da se razmesti.no si naprawi test za wseki slu4ai.
Цитирай

Русе

Мнения: 2 351
Случвало ми се е да пия Постинор два пъти. Винаги след това е имало разместване в цикъла. Обикновено ми идваше няколко дена след като го пия и после настъпваше промяна в летоброенето  Wink Все пак е хормонален препарт, явно доста разбърничква хормоните. За това и се препоръчва да се ползва само при инциденти.

 Peace
Цитирай

Sf

Мнения: 2 773
След пиене на постинор винаги има кървене /нещо като цикъл за 2-3 дни/, нормално е.Да, напълно е възможно да ти се е разместил цикъла и да ти закъснее, може и да не ти дойде този месец.Но мисля, че почти няма вариант /0,01%/ да си бременна след взимането на постинор, стига да си го взела до 72 часа след половия акт.Не се притеснявай, ще ти дойде.
Цитирай

Петрич

Мнения: 321
Много се шашнах вече.Аз пих постинор дуо преди 5дни(скъсан презерватив).Пих го 9-10 часа след половия акт.Кървене не съм имала и сега като ви чета много се изплаших.След като не съм имала кървене дали е възможно да съм бременна?
Цитирай
Много се шашнах вече.Аз пих постинор дуо преди 5дни(скъсан презерватив).Пих го 9-10 часа след половия акт.Кървене не съм имала и сега като ви чета много се изплаших.След като не съм имала кървене дали е възможно да съм бременна?

Да, възможно е, но аз мога да ти го кажа само от моя опит  Laughing, дано се включат още жени, които са минали без кървене, но и без бременност. Изчакай още известно време и ако не ти дойде - прави тест. Стискам палци всичко да е ок  Peace

П.С. Аз да кажа само за сведение, че го пих след по малко от 2 часа след контакта.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора