Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здарвейте момичета,
Искам да споделя с вас моята история и да чуя и вашето мнение, защото съм много объркана.
Имам едно детенце, скоро трябваше да ни се роди и второ, но за съжаление го изгубихме.
Темата я пускам провокирана от темата на Маргарет.
Какво се случи при мен. Бременоста ми се развиваше нормално. Всичко с бебчето беше наред, ходех на прегледи на всеки 2 седмици за да съм спокойна. Изследвания(ПКК и стандартна урина) обаче ми правиха в началото на бременоста и след това чак когато аз си поисках – в деня преди да се случи нещастието. Естествено в ПКК се видяха лошите стойности на левкоцити и лимфоцити и ме приеха в болница, но вече беше късно. За съжаление нямах болки или неразположение, които да ми покажат, че нещо не е наред.
Една седмица преди това ми правиха микробиологично изследване, за резултата се чух с лекарката по телефона и тя ми каза, че всичко е ок, има някаква кандида, но не е нищо сериозно. Каза ми да си взема гино дактарин и да си слагам глобулите. След 3те глобули вече нямах течение, но на следващият ден ми изтекоха водите...
Вече незнам какво да си мисля, дали закъсняхме с лечението на тази кандида или аз съм с непоносимост към тези лекарства. Притеснението ми идва от факта, че първото ми дете се роди 2 месеца преди термин отново след лечение с вагинални таблетки и последвало изтичане на водите.
Цитирай

София

Здравей,
Съжелявам за това което си преживяла  Crying or Very sad   Crying or Very sad   Crying or Very sad
Аз също се лекувах вагинално от бактерия, по време на бременноста, и ми изписаха Гино-паверил, който бил подходящ за бременни, слагах го през ден. Получих контакции и го спрях веднага.
Моя приятелка роди и двете си деца преждевременно, заради такова лечение. Първото в 6-тия месец, и не можаха да го спасят, а второто в 7-мия - което за сега е добре.
Каза ли са и, че има непоносимост към такива лекартсва явно, но не било сигурно  #2gunfire
Жалкото е, че лошо вече е на лице и думите са излишни  Crying or Very sad
Цитирай
Ех..., значи има и други като мен.
А аз си мислех, че е случайно съвпадение. Явно и аз имам непоносимост към вагиналните таблетки. Дано да намеря лекар, който да обърне внимание на това, защото като споделя за тези ми притеснения ми казват, че не е от таблетките.
А има ли друг начин за лечение на тези гъбички?
Цитирай
Момичета, има ли някоя от вас, която е лекувала гъбички по време на бременост с хомеопатия и добър ли е бил резултата. Мисля си за алтернативен начин на лечение, защото вече не ми се рискува с гино дактарин(макар, че може и да не е това проблема).
Цитирай

Варна

Съжалявам за загубата ти!
Имам 2 приятелки, които имаха проблеми с гъбички по време на бременността и са се лекували с вагинални глобули, но при тях не е имало такъв ефект.
Цитирай

Перник

Съжалявам за това, което ти се е случило. Чувала съм за лечение на гъбички с медни продукти. Не съм запозната в детайли, но можеш да се поинтересуваш. Мисля, че лечението трае по-дълго, но няма странични ефекти Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.