Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

В понеделник ще осъществя първата си голяма раздяла с Ния. Заминаваме с мъжото в чужбина при баща ми за седмица. Вярно, че е само седмица, но ми се къса сърцетооооооо    newsm45  за малката. Като я гледам как ми се хили и пее и си мисля как вероятно ще ме забрави за седмица и ми иде да я мушна в куфара и айде с мен....кофти работа. Как ли се разделя човек с детето си за по-дълго....не ми се мисли newsm70
Цитирай

ОООхххх, нали и вие сте колкото нас. Честно да ти кажа и аз така бих се чувствала, ама все пак пък нали е за добро (имам предвид, че и ще се разсееш, не се разделяте заради лошо), така че мисли позитивно и много я нацелувай преди да тръгнеш - обясни й че мама няма да има 1 седмица и така.
Цитирай

София

Аз се разделих с Александра за 1 седмица когато тя беше на 2 месеца. Разболяхме се от варицела и майка ми я взе. Много плаках първия ден и ми беше страшно мъчно. Но се изживява. Ти да видиш после като тръгне на ясла какво е... Mr. Green
Цитирай

Ispania

Samo nedei da platses ,kato se razdeliate,tse bebtseto ti e malko ,no taka i nego ste raztrois.
No si pomisli,kakto kazva Vache,..kato tragne na detska gradina............................... Mr. Green
Цитирай
Точно това си мислих днес ,дали някога ще превъзмогна това усещане.Днес отидох да се боядисам ,уж да се чуствам добре с самочуствие.Бях оставила Алекс на таткото.Седнах на стола започнаха да ме боядисват и сълзите ми потекоха,а мислех и да си изправя косата.В момента който бях боядисана казах да ми сложат  шнола и шапка на колата и в къщи.На 20 км от фризьора живея ,отложих един час койт беше за четвъртък ,а на втория само дето не избягах Embarassed
Но като ти гледам лентичката бебка е по голяма може би ще ти е по лесно.
Пожелавам ти лек път и хубав емоции Smile
Цитирай

София

Аз не си оставях детето на никой да ми го гледа. Бабите ми се молеха да я оставям да нощува при тях, за да си почина малко (много се буди нощно време). Ама аз не та не. Оставях я в събота от ядене до ядене с цел да обиколя магазините. И се чувствах много гузна, постоянно мислех за Кети. Но сега вече не е така. Това е втората събота, която я оставям на бабин дом  и ние със съпруга ми отиваме на гости на приятели. Чувствам се добре и най-вече отпочинала и презаредена. А малката като си я взимам не се откъсваме една от друга. Пищи при всеки друг. Гушка се в мен, не мърда и се държи здраво за косата ми, за да не й избягам.
Цитирай

UK, Harlow/София

Тя няма да те забрави-бъди сигурна! Но че на теб ще ти се къса сърцето е вярно Sad Поради тази причина аз не заминах за Коледа в чужбина при баща му.Не можех да си представя как ще го оставя,нямаше да имам секунда спокойствие.А двамата с него отказаха да ни пуснат да заминем Mad
Цитирай

Е, не тъгувай още от сега!Аз оставих Сашката на 4 мес. при баба си и дядо си защото отидохме на море - в чужбина за 10дни. Мъчно ми беше, ама не мога пък все вързана да седя!Като се върнахме мен ме гледаше много учудено, а пък като видя татко си се разплака!Бързо и неусетно ще ви мине времето, а и ще и купите много подаръци от там!
Цитирай

Букурещ

сигурно ти е мъчно и е нормално, но само една седмица - минава бързо, толкова бързо..........и помисли, че не си сама.

На 7 месеца оставих дъщеря си за 2 седмици и заминах за Сенегал, за Дакар, после се върнах за малко за около 10 дни и после пак заминах за 10 дни за Канада.

Беше ми мъчно разбира се, но днес има интернет, телефони и т.н.
аз всеки дне получавах снимки, клипчета на дъщеря ми, и по-лесно се преживява.

не се притеснявай. Smile
Цитирай

София

Благодаря за окуражителните думи, аз се опитвам да не е, като лепната за мен, съботите обикновено е при баба си, а и за щастие тя я гледа добре...за яслата не ми се мисли,но какво да правиш.
Цитирай

София

всички сме минали по този път. Когато оставих Дияна за 1ви пут при майка ми свънях нон-стоп по телефона, та накрая майка ми ми се скара "ние си лягаме" Wink Децата не забравят, особено пък майките си Wink
Цитирай

София-Париж-София

Напълно те разбирам, миличка:( Аз дори сега като излизаме с татко му някъде и го оставя за 3-4 часа ми се къса сърцето и не ми се отделя от него, а ми предстои да се върна на работа след 20 дни и трябва по цял ден да го оставям с гледачката.........честно казано не мога да си го представя как ще се случи, но ще трябва явно да се мобилизирам..........
Цитирай

sofia

Оставих моята Ния(адашката),когато беше на 6 месеца,бяхме на море.Когато погледнех някое детенце,очите ми се пулниха със сълзи и веднага звънях по телефона на майка ми да попитам как е детенце.Една седмица ще мине бързо,добре че не е за повече.Лек път и приятно изкарване! newsm52
Цитирай

пандора, при първата ни дълга раздяла с малкия - тогава на 1 година и 3 месеца, отсъствах около 1 седмица. като се върнахме, баба му каза, че вечер го приспивала с една тениска, която обличах вечер за спане. Малкия си я гушкал, защото му е миришело познато Embarassed Вземи да оставиш някоя нощница, може да е от полза. Very Happy
Цитирай

Sofiq

Оффф и ние до сега не сме се разделяли ама никак!Аз си я гледам сама в София а бабите са във Варна и Разград.Нито ден не съм я оставяла на някой-само на баща и ако имам нещо да свърша.Незнам как ще я оставя ако ми се наложи на този етап Tired  Tired  Tired Мислех да ходя в Кипър за 5 дни със един състав в който пеех преди да родя,но....първото което си помислих беше:"Ами ако стане нещо със самолета-детето остава без майка" Embarassed Олеее ужас!!Как се променя човек като има дете.А на есен смятам да я давам на ясла и да започвам работа-как ще стане това хич незнам?????Но трябва!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора