Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Sofia

Снощи ходихме с Влади и не ми хареса (а и на него)  newsm78
НА хубаво място е, може да се паркира по тротоара, обаче:
- в кафенето се пуши и беше много задимено, а пушеха само 2 майки, дали нямат добра вентилация  Rolling Eyes; децата търчат вътре- вън, м/у стаята за игра и кафенето и като цяло и при тях става задимено  Naughty;
- имаше само 1 кака за 5-6 деца на различна възраст  Thinking;
- прах по пода и цигарени угарки, докато едната девойка пие кафе и пуши цигарка  Rolling Eyes;
- тоалетната е в кафенето, слиза се по стълбо надолу, няма врата м/у стълбите и кафенето, няма парапет  Shocked
- персоналът е доста неинформиран и дезориентиран  ooooh!, може би още са в процес на настаняване Rolling Eyes
Абе, явно не е нашият клуб това  Naughty
Старият Носорог беше вече под всякаква критика- захабени, изпочупени и мръсни играчки, нервни собственички  Naughty, дано тоази да е по-добър!
Може би е за по-големи дечица, незнам  ooooh!
като цяло съм разочарована
Цитирай

София

Къде е новият клуб? Защото аз съм ходила в един, ако ме питаш къде е не знам, но мисълта ми е, че и там беше същата работа, особено с ВЦ-то. За това питам аз!
Цитирай

Sofia

На бул.Бъкстон е , с/у сервиза на Хонда, горе-долу, незнам кой номер
Цитирай
Моето мнение е, че няма много добри децки клубове, където спокойно да си оставиш детето да играе. Незнам дали аз съм много претенциозна, но все има по нещо - или е малко помещението и не достатъчно обезопасено, или каките не обръщат никакво внимание на децата.....  оставят ги да се занимават сами..а по-малките имат нужда от повче внимание, не могат да се справят сами а искат и те да опитат как е на пързалките........ Sad
Цитирай

В стария Ментов носорог е същото. Най-много ме подразни пушенето в частта за родители. Децата влизат и излизат и пушекът влиза в детската част, да не говорим пък как се умирисахме. Освен майките пушеха и двама-трима от перосала.  Sick Вентилация никаква нямаше. Повече там - не!
Цитирай

София

Тези от ХЕИ-то къде дремят. Нали уж е абсолютно забранено да се пуши в детските клубове.
Цитирай

гр. Пловдив

Тези от ХЕИ-то къде дремят. Нали уж е абсолютно забранено да се пуши в детските клубове.
Почти никой, да не кажа никой клуб, не е регистриран в ХЕИ.
За предишния ми център ходих, разпитвах в ХЕИ, казаха ми не подлежите на регистрация при нас.
Онзи ден отивам да се регистрирам за новия за храните и ей така профилактично реших пак да питам, отговорът беше "подлежите на регистрация като детско заведение, как да не подлежите".
Така че и те самите май не са много наясно.
Цитирай

До парка

Sad   Отдавна спрях да търся детски клуб,в който е забранено да се пуши.Навсякъде ми обясняваха,че помещението било отделено и ...бла-бла,димът си влиза при децата.
Цитирай

София

Sad   Отдавна спрях да търся детски клуб,в който е забранено да се пуши.Навсякъде ми обясняваха,че помещението било отделено и ...бла-бла,димът си влиза при децата.

Не се пуши в Патетата, Двете Феи и клуб Бъни - със сигурност.
А в Ментов носорог срещу Южния парк от известно време готвят аламинути на долния етаж и тази миризма, прибавена към цигарения дим, те напоява с уникален аромат на долна кръчма...
Цитирай

София

Първият детски клуб, който посетих, беше на Каспър в Пловдив. Останах очарована и нямаше нито едно нещо, което да не ми харесва, от обстановката, през отношението, до почерпката. Като ви чета, явно са рядкост такива и това го прави още по-ценен за мен!

П.С. това не е реклама, нито четкане  Wink
Цитирай

гр. Пловдив

Първият детски клуб, който посетих, беше на Каспър в Пловдив. Останах очарована и нямаше нито едно нещо, което да не ми харесва, от обстановката, през отношението, до почерпката. Като ви чета, явно са рядкост такива и това го прави още по-ценен за мен!

П.С. това не е реклама, нито четкане  Wink
Атмосферата при малките деца си я правите вие майките.
Колкото е моя заслугата за доброто прекарване, два пъти повече ваша.
Е, това вече беше четка. Laughing
Цитирай

София

Атмосферата при малките деца си я правите вие майките.
Колкото е моя заслугата за доброто прекарване, два пъти повече ваша.
Е, това вече беше четка. Laughing

Flutter Едва ли... Ами че аз 2 часа забравям, че имам деца... Момичетата много бързо им влизат в тона и си играят с дечицата както на тях им харесва (на децата, де). А за количеството и разнообразие на играчки няма да говоря. Аз бих могла да се забавлявам цял ден, а какво остава за хлапетата.  Love
Цитирай

В Двете феи се пуши, много моля... Naughty
В Ментовият носорог от 2 години не съм стъпила, с изключение на 2 рождени дни, по покана и нямаше как да откажа.Причина-пушенето, но да е една цигара-две-да преглътнеш.В лошо време там влизат явно и каки и батковци, търсейки къде просто да се заврат за по кафе.Та, преди години, когато възроптах и намерих кусури, чак собственичката се обади да се защитава как било измислица това и нищо от написаното не било вярно...как да е... ooooh! Whistling
Цитирай

Sofia

В Двете феи се пуши, много моля... Naughty
Верно ли?
Досега не ми се е случвало да видя някой да пуши вътре в клуба ("Двете феи") newsm78
То няма лошо да се пуши, ама по-добре да е обзоначено някъде (в рекламните брошурки например),че в конкретния клуб се пуши в къта за родители, защото аз останах неприятно изненадана от това като отидохме в "носорог"-а, но пък за някои майки това сигурно е предимство при избора на клуб за децата им newsm78
Цитирай

4 пъти съм ходила във Феите и 2 на  рождени дни там  сме били поканени.Абсолютно винаги имаше някой със запалена цигара.Съпругът ми е пушач и излиза пред вратата да пуши на такива места, за 1 минута нищо няма да му стане.Останалите-не процедират така.Пепелници си има на масите сложени, така че-това си е пряка покана да запалиш, мен ако питаш...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора