Честита дъщеря мила Венециас

  • 4 006
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте мили момичета.
Искам да честитя дъщерята на Венециас и да им пожелая много взаимно щастие, красиви мигове и безкрайна обич. Дай Боже всички ни такава радост.

Искам да Ви попитам нещо. На нас ни предстои дело за осиновяване съвсем скоро. Моля Ви кажете ми съдията по делото какви въпроси ще ни задава. Казаха ми, че ще ни питат защо искаме да осиновим детето. Ще има ли и други въпроси? Имам и още един въпрос - от датата на делото ли ще изляза по майчинство т.е. гледане на детете до 2 години или от момента в който я вземем? Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 171
Честито ви дъщеричка Венециас !  Hug  От цялото си сърце ви желая много щастие, здраве и само хубави мигове от тук нататък.

# 2
  • Мнения: 171

Цитат
Имам и още един въпрос - от датата на делото ли ще изляза по майчинство т.е. гледане на детете до 2 години или от момента в който я вземем? Благодаря Ви предварително.
От датата на която влиза в сила решението. А за въпросите не зная, защото ние не се явявахме.

# 3
  • Мнения: 441
честито и от мен Венециас, бъдете щастливи с взаимната си обич

marodidi , делото много напомняше брачна церемония, само дето вълнението ми беше стократно по-голямо

не помня точно какъв беше въпроса, но общия смисъл беше дали  наистина искаме да осиновим това дете

юристите на двете страни и прокурора нямаха въпроси и възражения и ...това е...

тонни , как така не се явявахте


# 4
  • на път
  • Мнения: 2 804
  bouquet  bouquet  bouquet
И от мен едно горямо честито! Желая ви много здраве и хиляди споделени щасливи моменти!!!!

Не ми е ясно от къде дойде нозината, но е прекрасна!!!  newsm44 newsm07

# 5
  • София
  • Мнения: 533
Венециас, честито и от мен!!!

Бъдете много, много щастливи!!!!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • София
  • Мнения: 1 444
Честито и от мен!!! С най-добри чувства пожелавам крепко здраве и цялото щастие на света, житейският ви път да е покрит с цветя!  bouquet

# 7
  • Мнения: 677
ЧЕСТИТА РАДОСТ У ДОМА,ВЕНЕЦИАС.
Желая ви много здраве,всеки миг от живота ви заедно да е пълен с усмивки,песни и игри.
Всичко най-добро и красиво за вас.
  bouquet

# 8
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Heart EyesПрекрасна новина   bouquet Чакам подробности и снимки  HugТи си прекрасен човек и съм убедена,че твоето момиченце ще е много щастливо с майка като тебе   bouquet

# 9
  • Трявна
  • Мнения: 174
Не ми е ясно от къде дойде нозината, но е прекрасна!!!  newsm44 newsm07
Мила Венециас  HugЖелая ти много щастие и детски усмивки  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 171
Цитат
тонни , как така не се явявахте

Подадохме молба до съда, че подържаме молбата за осиновяване, съгласни сме с осиновяването, запознати сме със здравословното състояние на детето, молим да се даде ход на делото и се допусне осиновяване на  детето ...... от нас  т.н.

# 11
  • Мнения: 1 756
Искренно ви честитя новият член във семейството
Да ви е жива и здрава  bouquet

# 12
  • Мнения: 127
Честито Венециас!
Желая ти най-голямото щастие на света,защото ти го заслужаваш.

# 13
  • Мнения: 1 843
Уж гледам, а съм пропуснала най-важното! Венециас, заслужаваш голямо щастие след толкова ходене по мъките!
Пу-пу и като ти поулегнат нещата, "свирни ни"!  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 715
ЧЕСТИТООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт