Каква активна гимнастика?

  • 1 913
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
И ние сме с Чико Делукс,много помага за развитието .

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Препоръчвам горещо на Чико пластмасовата.Кристи от 3/4месец започна да я ползва в легнало състояние.Към 6 в седнало,след това започна към 8 на нея да се учи да се изправя и до ден днешен си играе на нея.А е на годинка и  2 месеца.
Така че по добре такава гимнастика-да може да си се забавлява с нея,сври ,пее,вместо 40/50лв.за плючена,която ще използва 2 месеца.А ако ще е плюшена,то най добре да е само дъга с играчки.Същата работа върши.
Успех! Peace

# 17
  • Мнения: 743
И ние сме с Чико Делукс,много помага за развитието .

Това е и нашата активна гимнастика и сме страшно доволни, бебчо се забавлява страхотно с нея

# 18
Вземете си на CAMPOL BABIES, защото я продават със сертификат за качество

# 19
  • Мнения: 2 159
много ви благодаря момичета за предложенията  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 271
Видях вчера в Метро на Симба за 17 лв, изглеждаше прилично на снимката, но се чудя дали е пълен боклук предвид цената?

И още нещо, ако мога да използвам темата. Ще взимам на приятелка за подарък и се колебая между шезлонгче или гимнастиките с дъги? Тя такава си беше хареса, аз съм имала пластмасовата на Чико и бях много доволна (но парите са ми много за подарък), а и шезлонга ни беше вероятно една от най-ценните покупки! И сега се чудя активните гимнастики на Чиполино или шезлонче на Хаук  newsm78 Имам чувството, че като играчки е все едно, а шезлонга е по-функционален?
Благодаря за мненията!

Общи условия

Активация на акаунт