Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Няма такава държава!
Малката ми дъщеря има обрив на бузките, който не минава вече 3 месеца, независимо от прилагано лечение, затова ви моля да ми препоръчате добър дерматалог в София за второ /всъщност вече трето/ мнение. Ако работи с НЗОК, още по-добре, но не е задължително. Благодаря.

# 1
  • София
Синът ми, който сега е на 3 г. и 9 месеца, имаше обриви по бузите и ръчичките, когато беше на 1 година и половина. Лекувахме го със силни кортикостероиди при добра дерматоложка. След известно време обривите изчезнаха, но не благодарение на лекарствата. Малко по-късно от кортикостероида разви алергиничен ринит, сега често има ларингити и спазъм на бронхите. Алергията изби отвън навътре, нещо доста по-лошо. Сега лекуваме с хомеопатия. Решаваш ти, но преди това се информирай добре за лечението. 

# 2
  • София, Младост 1
Имахме проблем лятото,много доктори сменихме, накрая във форума намерих д-р Ганчева в Александровска болница
Тя ни разреши проблема безпгрешно, много съм доволна Ако те интересува, на лични ще ти пусна координатите й!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт