Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, преживели загуба
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора

Разград-София

Мили мои мами!Това е тема която започвам с надеждата да се обединим и да изготвим петиция скоято ще можем да изразим своите желания и недоволства към АГ отделенията и гениколозите в цялата страна.Моля който има желание да се включи за да може да бъдем чути ,за да спрат да убиват децата ни!
Благодаря предварително!  bouquet
Цитирай

Варна

"За"съм Марги   Peace  подкрепам инициативатанапълно защото много добре знам какво е в тези болници и освен мизерията те тритират като някой червей , викат и обиждат.Нима заплатите им не идват от нас????????? smile3512 #Cussing out
Цитирай

Варна

Искам да вмъкна само един цитат  койт прочетох и много ме трогна и същевременно ме ядоса от отношение на АГ - болниците.Надявам се ,че NikiKiki няма нищо против. #Cussing out

... В момента,в който го извадиха,чух бебешки плач...изпитах странно усещане и попитах "Моето бебе ли плаче" и сестрата до мен студено ми отвърна "Нямам право да давам каквато и да било информация". Оттук насетне всички около мен изчезнаха,а ако някой се появеше,се обръщаше на другата страна и не смееше да ме погледне в очите. Усещах,че ме шият,цялата треперех,а нямаше кой да ми каже,че това е нормално при секцио. Появи се една докторка,явно педиатърката,и започна да пише нещо в листа ми. По едно време каза "Кажете ми часът на последното". Аз вече знаех... След операцията целия екип се събра и ми го каза. Попитаха ме искам ли да го видя...естествено,че исках...това детенце беше моят син,когото с толкова любов чаках...и ми го дадоха в ръцете-толкова мъничък,толкова красив,гледах малката главичка,така добре оформените черти,имаше и косичка...на мама героят се беше борил до последно...но явно не му беше писано да вдиша дори една глътка въздух. Целунах малката главичка и една акушерка ми го издърпа от ръцете с думите "Николета,има и по-страшно. Аз загубих близнаци! Ти си млада,ще имаш други деца". Светът ми се срина,в оня момент имах сили само да си задам въпроса  "А аз защо останах
Цитирай

Уелс

Здравейте момичета,

аз съм с двете ръце за петиция.Трябва да се формулира текст;може да се взаимства нещо от този на Русенската ,давайте идеи...

Понякога се отчайвам и си мисля,че с никаква петиция не можем да предизвикаме човещината в тези хора...
но не бива-трябва да им покажем,че повече няма да търпим !!!
Цитирай

между небето и земята

Аз също апелирам от цялото си сърце и ви казвам аз повече няма да търпя подобно отношение от страна,които и да било доктор или акушерка!Да спреме АЛЧНИТЕ за пари да търгуват с живота ни и с живота на малките ни ангелчета!Да има Национална петиция,защото случаите на докторси грешки се увеличават всеки час!
Цитирай

в пространството на любовта

Нямам думи!
Първо ще попсувам и ще си поплача върху това ,което прочетох и после ще се включа като ми изтрезнее главата.
Сега бих могла само да псувам в темата, а не ми се ще да я развалям.

С ВАС СЪМ!!!

Много ми стана мъчно. Margaret,NikiKiki, emsski,, дръжте се. Не сте сами.  spoko
Цитирай

И аз съм с вас, нека се научат как да се държат човешки!
   Когато постъпих в АГ-то във Варна ми бяха изтекли водите, имаше кръв, а в приемното ми казаха да не сядам, че ще им изцапам леглото. Що за хора са те? И това не е всичко, винаги ще помня името на една убийца д-р  Мариана Тодорова /ако може да се нарече такава/, тя обрече дъщеря ми на ад и мъки. Проклинам деня, в който отидох при нея и поверих живота на детето си в ръцете й. Дано има Господ!
   Защо не ни подкрепят в мъката ни, а напротив - усилват я.
   За бога ние просто искаме да станем майки, толкова ли е много?
Цитирай

Подкрепям всяка такава инициатива! Но в интерес на истината -от краткия ми личен опит-мисля,че е невъзможно да се справиш с това! ConfusedПросто такава ни е системата.За съжаление...
Цитирай

Шопия

Подкрепям всяка такава инициатива! Но в интерес на истината -от краткия ми личен опит-мисля,че е невъзможно да се справиш с това! ConfusedПросто такава ни е системата.За съжаление...
И аз имам голямо желание да се променят нещата, но си мисля, че за мое лично добро ще си платя (пак) като поп, но този път на когото трябва.
Цитирай

между два живота

Подкрепям, но Светлана е права за съжаление. И Рони също.
Цитирай

Варна

И аз съм "за" прекалено много случаи вече има. Също имам ужасни впечатления от АГ във Варна, отвратителни са, вообще не помагат, направих спонтанен аборт 98 година и когато поисках резултати от изледванията ми заявиха че съм записана като аборт по желание и заради това не са ми направени никакви изследвания, да не говорим че кюртажа ми го направиха така че после имах слепвания по цялата матка. За отношението на персонала докато лежах в Аг-то не ми се говори, от 98 г. не съм влизала в тази болница, няма и да вляза, побиват ме тръпки дори като минавам покрай нея, дори 2000 г. ходих до София за да си родя детето.
Цитирай

Русе

Здравейте момичета,
Радвам се, че сме толкова много желаещите промяна в АГ-тата в страната. Явно, че проблем има и той трябва да се разреши. Затова нека всяка от нас изброи с "тирета" нещата, които смята, че трябва да се променят и желае да постигне. Така ще можем да обобщим всички идеи и да ги обединим в обща петиция. Другото, което се сещам, от постинга на една мама, е идеята да направим он лайн подписка за некадърните лекари в страната. Тя може отново да е под формата на петиция, с искане да се потърси лична отговорност от всеки един лекар посочен в този черен списак. А, който има честа да е цитиран като некадърник няколко пъти да му мисли... Тази подписка може да съдържа името на лекаря, здравното заведение, града и кратък коментар. Струвами се, че една такава масова инициатива и публичност в страната би била добър коректив за лекарите. Едва ли ще им бъде приятно да фигурират там. Ще пращаме на определен период от време подписката в МЗ, БЛК, НЗК и всичи органи имащи отношение. 
Кажете си мнението и да действаме!!!
Поздрави
Цитирай

Разград-София

Здравейте мили мои!  bouquet Радвам се че ни подкрепяте всички!Надявам се всеки да изрази желанията си и мението си за да можем да направим тази петиция ,за да могат да ни чуят дал Бог Praynig и да спре всичко това!

Нещата които лично аз мисля че трябва да се променят са :
-> По-добро отношение към майките и децата.не да крещят и да ни обиждат и да се държат с нас като с говеда
->Да обръщат по-вече внимание на майките и бебетаа не когато дойде време за взитация тогава да се сещат
->Да отговарят на всеки един въпрос на майките,да обеснява всяка манипулация и защо се прави,да казват какво е лечението им и защо са на това лечениеа не да мълчат и когато ги попиташ да ти се сопват и да ти казват че те си знаят работата
->Да бъде подобрена хигиената в отделенията , а не да крачат хлебарки напред назад из стаите

smile3506 Thinking newsm78 като се сетя още ще пиша пак.

Другото, което се сещам, от постинга на една мама, е идеята да направим он лайн подписка за некадърните лекари в страната. Тя може отново да е под формата на петиция, с искане да се потърси лична отговорност от всеки един лекар посочен в този черен списак. А, който има честа да е цитиран като некадърник няколко пъти да му мисли

Аз лично съм за! newsm10
Aneta Stoyanova  нека първо да изготвим нея ,а после всеки като изрази исканията си и мнението си да направим и петицията.

Много ми е любопитно убийците на моето момче колко пъти ще фигурират в тази он-лайн подписка. #2gunfire newsm78 #Cussing out
Цитирай

по света

Аз също подкрепям инициативата, с вас съм!
Цитирай

Варна

Маги ти си го казала , не се сещам друго  поне в момента ,ако някой се сеща да допълва.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 57 отговора