Мама без търпение е вече да си гушне ФЕВРУАРСКОТО човече!

  • 11 344
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 818
Здравейте  Hug
Аз вчера бях на консултация, ама съм голям заплес и забравих да питам колко е голямо бебето.... доктора само каза, че главата е по-голяма (което ме успокоява в нaшия случай). Вече две жени са родили във ваната, едното раждане е минало пефектно.... и все още е в промоция, т.е. безплатно...

Joya, ако родиш до утре 13ч ще е козирогче, после вече е водолейче  Flutter

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 09:10 от Maktub

# 31
  • Мнения: 958
joya, актив бейби са големи за новородени. Те са за прохождащи бебчовци. За нашите мишки трябва New Baby - от 3 до 6 кг. А

Грешка new baby гледах точно реклама на актив бейби та се обърках Simple Smile))

# 32
  • Мнения: 666
Здравейте коремчовци,

Да се разпиша и аз набързо в новата тема. Вчера бях на консултациа и казаха че всичко за сега е ок. Бебо е вече 2.5кг и изглежда добре се развива.
Жожи да ти кажа и на мен понякога такива мисли ми минават и напоследък има дни в които ми е много депресивно и дни в които се чуствам щастлива и нямам търпение да си гушна бебето. Въобще не знам в сатурнова дупка ли съм, хормоните ли играят в мен, но не съм в час де. Crazy Да се надяваме че скоро ще птмине това състояние.

# 33
  • Мнения: 20
Много ви благодаря момичета за подкрепата HugКато споделихте че и други се чувстват по този начин и ми олекна. Друго си е човек да може да сподели и да го разберат Simple Smile Прегръщам ви всички Simple Smile

# 34
  • Мнения: 341
galq86, аз чак сега видях, честито мила, пожелавам ти да те радва много и да не ти белеят косите от нея. Само не разбрах защо не си е при тебе, а сега заедно ли сте.
То в същност само така доктора ме принуди да остана точно за нова година в болница, като каза, че ако го родя няма да ми го дадат.
Момичета, май всички сме изпаднали в някаква форма на предродилна депресия. Аз днес плаках като малко дете, горкото се побърка каво да ме прави. Много ме е страх от раждането, от одговорността, абе направо гащите ми се тресът от шубе.
Да питам (понеже не мога да изчета предишните теме щото трябва да лежа) какво става с Мяуче, някой знае ли?
Много е гадно да лежиш, а мама да е далеч на 1000 км от теб, свеки само ти препипва шкафовете, ама да ти помогне, забрави. Два часа съм лежала и ревала, гладна, докъто си дойде милото да ми даде да ям. Като стоя права повече от 10 минути и започват контракции.
Ето и аз се оплаках, вярно олеква като се оплаче човек.
Приятен ден на всички.

# 35
  • Мнения: 1 516
По темата за големите и малките бебета искам да кажа :

1. Моето мнение е ,че бебета не могат да растат по таблици ( каквито са заложени в паметите на ехографите) . Както аз съм 175 см , например, моята приятелка е 150 см и двете сме си живи и здрави . Аз съм 65 кг, някоя жена е 45  и двете си живеем нормално. Така ,че ги зарежете тези измервания - много са относителни . Не може да се каже, че бебето родено 4 кг, е по-здраво от това родено 3 или пък обратното- това си е божа работа... В крайна сметка ще раждаме човечета, а не кукли, правени по калъп...

2. Мнението на моя доктор е , че в медицината няма абсолютни стойности , а динамика. Аз му се оплаках ,че ми казват хората, че имам малък корем, той се засмя и каза, важното е да расте .... Ако от една консултация на друга има промяна - разстеж - то тогава нещата са си вред, ако обаче няма промяна , тогава трябва да се търси причината...

По темата за пола на бебенцета
- май ще сме най-сигурни като ги гушнем Simple Smile

# 36
  • Мнения: 43
     Добро утро и от мен Simple Smile

Първо искам да благодаря на Wish за името на бебчето ми на първа страничка БЛАГОДАРЯ ТИ. newsm51 / само че на мъжа ми са му казали че бебо е 2.400, а то се роди 2.300 и 46 см., но това няма значение Simple Smile / Само бебчо да ми се оправи и да си дойде по - бързо при мен. Praynig Praynig Praynig
Бебчо още не е при мен Sad Bzepic.Не е там заради килограмите, а заради дробчетата - нали се роди в 8 - ми месец и още не са се отворили, но да ви кажа честно не ми се дават подробности - надявам се да ме разберете.Много ми е мъчно ама много.Само се моля да се оправи колкото и време да седи там.
Приятен и слънчев ден от мен  newsm51

# 37
  • Мнения: 958
Здравейте,
аз вече се видях в чудо помагайте Sad
Вече втора вечер подред имам контракции горе долу на 10 минути и така час или два и после заспивам явно спират. Доста са болезнени пък и бебчо вече не мърда снощи се разшава за секунди и оттогава не мърда и се притеснявам, първо дали бебето е добре
второ дали ще разбера кога почвам да раждам, да не взема да родя в къщи много ме е страх Sad
На лекар съм чак понеделник в 6 ръчках днес бебчо ама неще да мръдне  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 969
joya здравей,
ами обади се на доки и му кажи какво става. и сега ли не усещаш бебче. защото все пак утре е и неделя и до понеделник има доста време. може да е добре още днес да отидеш да те прегледат.
успех и пиши после какво е станало. ние сме с теб Hug

# 39
  • Мнения: 422
Мдам joya, sofy е права най-добре се обади на док преди да се тревожиш. При мен за разлика от теб бебчо цяла нощ шава и мърда. Сутринта даже ме събуди едно краченце което плавно буташе на едно и също место, все едно се мъчеше да ме изрита да ставам от сън Laughing
Времето днес е супер май ще изляза да се поразходя.

# 40
  • Мнения: 43
Здравейте,
аз вече се видях в чудо помагайте Sad
Вече втора вечер подред имам контракции горе долу на 10 минути и така час или два и после заспивам явно спират. Доста са болезнени пък и бебчо вече не мърда снощи се разшава за секунди и оттогава не мърда и се притеснявам, първо дали бебето е добре
второ дали ще разбера кога почвам да раждам, да не взема да родя в къщи много ме е страх Sad
На лекар съм чак понеделник в 6 ръчках днес бебчо ама неще да мръдне  newsm78

Пише мъжа на Галя, тя беше оставила страницата отворена и аз си позволих да попрочета малко.

Искам да те посъветвам, да не чакаш изобщо, а моментално да отиваш в болницата. На жена ми също така я болеше през 10 мин. и вече роди. Съветвам те и с риск да бъда малко груб, не чети по форумите а заминавай на доктор!
Още веднъж се извинявам за тона, но според мен това трябва да направиш! И то възможно най-скоро.

# 41
  • Мнения: 388
joya   Отиди направо в болницата няма да те върнат. и Успех ние сме с теб!

Момичета влизам във вашата тема, но доктора ми каза че ще раждам секцио и
нашта беба  ще бъде февруарка около 20. Иначе термина ми е на 3.март.

po-pi  и мойта беба върви по малка но доктора каза че ще бъде нормално родено бебе към 3 кг. да не се притеснявам. 

Момичета как разбирате че тапата Ви е паднала? И кога след падането ще започне раждането? Благодаря Ви за отговорите!

# 42
  • Мнения: 95
Здравейте на всички, несъм се записвала при вас до сега. Малката беба я чакаме да се появи на 17 02, но как ще дочакам до тогава незнам нямам търпение да я видя вече. Дори багажа си нагласих за родилното вече Laughing

# 43
  • Мнения: 305
mimi4,Здр.моята тапа пада на два пъти,първия изобщо незнаех че е тя-след като пишках се бърша и на салфетката видях едно такова твърдо като желе и жълто на цвят.Тогава мамите ме светнаха какво е ConfusedТова беше 7 месец.След 2-3 седмици-същата случка ooooh!направо панирах гъбите,но нямаше жилки с кръв,болки и тем подобни историйки.Сега съм в края на 8 месец и още не съм родила,тей че споко!

# 44
  • Мнения: 129
здравейте и от мен.
С голяма радост искам да се присъединя към Вашия форум.Термина ми го изместиха от 01.03.2007 на 25.02.2007.
Пожелавам Ви на всички леко бременеене и раждане. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт