Португалски мами-защо сме без теми

  • 14 374
  • 293
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Защо няма теми аз мамите в Португалия?Много сме малко, или...?
 newsm78

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 22:50 от DSS (Danimira)

# 1
  • Мнения: 3 098
Онази теми4ка за Португалия,която май беше пусната пак от теб,беше станала доста оживена. Party
Има няколко мами,които знам,4е са в Португалия.
Като погледнах какво си писала в "местожителство",все едно мъжа ми го е писал. LaughingСамо,4е неговото зву4и така"Засега във Валенсия,но дай Боже скоро в Зарата". Peace

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Като погледнах какво си писала в "местожителство",все едно мъжа ми го е писал. LaughingСамо,4е неговото зву4и така"Засега във Валенсия,но дай Боже скоро в Зарата". Peace
Хе, май с мъжът ти сме от една порода Laughing.
Вярно, че онази тема беше станала оживена Hug.Дано сега и тази стане такава Peace

Само да добавя, че днес времето е страхотно-топло, слънчево...красота Grinning, само дето още не съм свикнала, че Коледа, Нова Година и въобще цялата зима я караме без сняг Laughing, с украсени палми, с лампички навсякъде и положителни температури Laughing

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Впрочем как да си оправя заглавието на темата (ПортЪгалски да стане ПортУгалски)? newsm78

# 4
  • Мнения: 6 390
Впрочем как да си оправя заглавието на темата (ПортЪгалски да стане ПортУгалски)? newsm78
натисни РЕДАКТИРАЙ в първия си постинг

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Момичета, много ли ще е нахално ако ви помоля за услуга?  Embarassed
Най-добрата ми приятелка живее 5 год. в Лисабон, знам че тези дни трябва да е родила второто си бебе. Не съм я виждала 3 год. и последно се чухме преди половин година, когато си бях в БГ. Тя няма компютър, няма си БГ-мамма.
Мога ли да помоля някоя от вас, която живее в Лисабон да й звънне с поздрави от мен?  Embarassed Ямайка е много далеко и не мога да се обадя от тук.
Извинявайте още веднъж, неудобно ми е да ви безпокоя  Embarassed   bouquet

# 6
  • Мнения: 847
Може ли и аз да е прислам4а към вашата теми4ка? Praynig
Аз не съм в Португалия ,но скъпият е с португалска кръв ...
Живеем във Фр-я ,з съжаление ,и аз искам в БГ ,и добре 4е работата ми е свързана с БГ 4е си идвам 4ести4ко до там...ох ,и на мен ми с ходи пак в Лисабон ...
 Hug

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Момичета, много ли ще е нахално ако ви помоля за услуга?  Embarassed
Най-добрата ми приятелка живее 5 год. в Лисабон, знам че тези дни трябва да е родила второто си бебе. Не съм я виждала 3 год. и последно се чухме преди половин година, когато си бях в БГ. Тя няма компютър, няма си БГ-мамма.
Мога ли да помоля някоя от вас, която живее в Лисабон да й звънне с поздрави от мен?  Embarassed Ямайка е много далеко и не мога да се обадя от тук.
Извинявайте още веднъж, неудобно ми е да ви безпокоя  Embarassed   bouquet

Давай бе душа, аз съм горе-долу близо до Лисабон (на около 15 км.).Ще се радвам да и предам нещо от теб.Нямаш проблеми!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Впрочем как да си оправя заглавието на темата (ПортЪгалски да стане ПортУгалски)? newsm78
натисни РЕДАКТИРАЙ в първия си постинг
Готово.Мерси много!!!  bouquet

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Ей сега ще ти пратя на лични   bouquet
Благодаря  Hug

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ей сега ще ти пратя на лични   bouquet
Благодаря  Hug

Моля, моля.Ама да знаеш, че ще стане утре сутрин.

# 11
  • Мнения: 1 101
Хубава идейка.Браво за инициативата DSS (Danimira) Peace
И аз отдавна си мисля 4е само ние си нямаме теми4ка,но времето ми е ограни4ено (това са desculpas) Joy

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А аз като имам време...темички отварям Wink Laughing
Така де, като не работя и се ровя цял ден и чета във форума, ама то сякакви теми има, само на нас- "португалките" няма.Бива ли така?Трябва да се засрамим Laughing Crazy

П.П. стискайте ми палци, че утре имам изпит (вероятно) Laughing

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Олинце, провери си личните.Говорихме.
Ей, ама да знаеш-бавен, но сигурен начин, да ме умори човек Laughing (когато трябва да говоря с хора, които не познавам се разтрепервам и притеснявам ooooh!)

# 14
  • Мнения: 1 101
Цитат
П.П. стискайте ми палци, че утре имам изпит (вероятно)
а какъв е изпита?

Общи условия

Активация на акаунт