Португалски мами-защо сме без теми

  • 14 366
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 194
  Моми4ета,идея за теми4ка:семейство и кариера-възможно ли е да имаш и  двете? Thinking

# 286
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да, но нали трябва да е нещо за нас, които сме в Португалия.Идеята ти е добра Peace, но имаше подобна мисля, пък и в някакво предаване се дискутираше това.Даже, ако не се лъжа имаше и майки от форума, които бяха в предаването и дискутираха тази тема.

Аз имах предвид заглавие на тема, нещо от сорта на "Португалски мами с втора тема и първа среща", но някак си не е издокарано.Някакво такова заглавие, свързано с португалски майки.

# 287
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Хе-хе, ето ме и мен на свидетелската пейка Wink

Казвам се Яна и сьм на 30, 6терката е София Леонор и е на 14 месеца, а мьж ми е Изидро (и той на 30 Laughing От София сьм.

Запознахме се в Leuven, Белгия преди 6 години - аз завьр6вах магистратура по физиотерапия а той то4но пристигна на работа тук в Philips. Сега той все о6те си работи там като software architect, а аз сьм в Университета и работя по проекти на Европейската комисия за интеграция на хора с увреждания. Тук е ску4но, белгийците са много странни хора и по принцип и на двамата ни се иска след година-две да си ходим ве4е. Имам няколко познати бьлгарки и това е вси4ко.
И голямата ми гордост  - ве4е сьм 2-ро ниво Португалски на курсовете, разбирам малко но говоренето е гола вода. С родителите на мьжа ми не си контактуваме, само се усмихваме (те не говорят никакви езици Shocked

# 288
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте.
Минах през психолога днес и с 4иста съвест ви казвам да не ви се налага да ходите при португалски психолог.Думи4ките и излизаха много трудно,не успяваШе да ги намери...та се наложи да и помагам да се изказва.Накрая с целия си авторитет ми каза да си сменя Шефовете и мъжа и въобЩе да не мисля да имам дете от него.И ми изписа по 2 валериана ве4ер,да спя спокойно.НЯМАМ ДУМИ:::::::::::
Ина4е депресията ми след този ПРЕГЛЕД из4езна тотално.За следваЩия път знам...изпадна ли в такава да се прегледам при португалски психолог...минава моментално.Излекувана съм и ми е толкова добре,направо не е истина какви 4удеса правят тук:)
За заглавие на теми4ката бях предложила"Португалски мами С ТЕМИ4КА",но май не е много подходяЩо.РеШавайте вие,аз няма да се сърдя.
4ао до утре.

# 289
  • Мнения: 194
   HugЗой4е,да ти е живо и здраво син4ето,да расте спокойно и щастливо хлапе за радост на мама и тате,а вие да му се радвате и да се оби4ате!  bouquetМного целувки от мен и Инес и много приятен и весел празник!Малко закъснях,но все пак се сетих,нали казват старите хорица малко акъл ама на време,е при мен малко закъснява ама все пак идва Crazy

# 290
  • Мнения: 1 101
Зой4е да ви е жив и здрав юнака и много да ви радва Hug Hug  bouquet  bouquet.

Доре направо ме разсмя с този психолог......по този повод да разкажа за Теди ....миналата седмица ходи на лекар в сентрото де сауде за6тото след една настинка и се запу6и ухото и направо не 4ува6е ни6то.... та казах й да иска направление за у6ен лекар....в Бг са и правили промивки в такъв слу4ай Naughty   ...но......ако я прател в болницата (предполагам на у6ен) нямало да и направят ни6то......та да дъв4ела дъвка и 6тяло да и се отпу6и #Cussing out


Та не ми се говори ....


А за тема за6то не само....Португалия 2....за6тото мами..не сме вси4ките (Дани) newsm78
Цитат
малко акъл ама на време,е при мен малко закъснява ама все пак идва
Меди по добре късно отколкото никога Naughty Hug

Гледате ли Красавицата и отли4ника по ТВИ? Голям смях....много burras Joy Joy Joy

И за завър6ък да си кажа какво готвя.....
на нас с Теди рибка  в гюве4е с масло,варени картофи с сос тартар
а за Жоро   обожава агне6ко направих му курбан Peace
и салатка(6опска) с ракийка естествено hahaha

# 291
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Зой4е,4естит ви рожденник и от мен:)
Да ви е жив и здрав,да ви радва много и бързо да порасне.
Много целувки за вси4ки.

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Айде, аз последна Embarassed .Зойче, честит рожденник!Да е здрав и щастлив адаша Mr. Green и да го слушат мама и тати!

Ще си пътуваме с кола края на юни (има вероятност да е на 1 юли, но не е сигурно още).

# 293

Общи условия

Активация на акаунт