Португалски мами-защо сме без теми

  • 14 370
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Искам и ааааааааааз в Кимбра........Много е хубаво там,моми4ета.
Лозева,саповците не мож излага,сноЩи имах 1 4ас разговор за ниЩо,накрая проблема се оказа в Панда,ама кой да ти каже.
Днес Ще си купуваме кола,може би........Пове4е новини дове4ера,снимки съЩо.Не си бяхме в къЩи сноЩи.

# 76
  • Мнения: 1 101
Аз не исках да ги излъжа....имах фактура атразада и ъа платих но пи6е 4е най много до 2 дена 6те пуснат нета.......и минаха 2 дена и ни6то.И трябва6е да се обадя на тел който се пла6та.......Да ми разтягат локумите си за 6тяло и не6тяло за да ми го пуснат....И питах това за трафика и не можа да  ми отговори......
Последните 5 дни имах 00000 трафик интернациоален а свалях едни програми от интернационални саитове....не разбирам ни6то....някой път не правим ни6то и хоп...170 мб.....
АА и направих дебито директо на 30.01 на 31.01 ми спряха нета и полу4их смс 4е поради спиране на нета ми се губи офертата за 3 гб интер.трафик.....ооооо така ли веднага канселирах дебитото... #2gunfire
Да не се правят на по експерти hahaha

# 77
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Има 2 нови снимки в албума,на другото"съкровиЩе" и на свекито,като беШе тук миналата година.
Лозева,говорех за директния дебит,така както го прекратиШ така ти прекратяват и 3те гига,а ако го подновиШ веднага,4ак от следваЩия месец ти го слагат пак.4акам само да сварШи годината с тях да мина на друг оператор.

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Искам и ааааааааааз в Кимбра........Много е хубаво там,моми4ета.
Лозева,саповците не мож излага,сноЩи имах 1 4ас разговор за ниЩо,накрая проблема се оказа в Панда,ама кой да ти каже.
Днес Ще си купуваме кола,може би........Пове4е новини дове4ера,снимки съЩо.Не си бяхме в къЩи сноЩи.
Какво стана с колата?Купихте ли си?

Разгледахте ли албума ми?Още не съм го допълнила Embarassed

Днес в предаването "Другата България" даваха за Португалия, но честно казано не беше нищо особенно. newsm78

# 79
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Кола не купихме,нямаШе грам амортисьори,а си е пари да се сменят,около 400?.
ДСС,ако никога не стигна до Коимбра,Ще си открадна от твоите снимки,за спомен от Португалия,направо е 4удесно.Има такива красоти тук,не е за вярване...
Аз гледах"БТВ Репортерите",беШе за либийските сестри.Стана ми много гадно,какво са преживели тия жени.....А и посолството там ги е оставило съвсем съзнателно на произвола на съдбата.Трябва да има убити за безхаберие.Ама това може да го има само в БГ.....Днес с в.Стандарт излизат 2 диска с цялата история на репортерите от Либия.
Зоуи,пак се загуби някъде.Как е малкия,надявам се вси4ко е наред.
Лозева,успя ли да си по4инеШ тоя уикенд?
УспеШна седмица на вси4ки,моми4ета.

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В "Другата България" говореха с Илиян Куков (който помага на нелегални българи и е към асоциацията тук), имаше интервюта с няколко човека, които работят като работници в строителството, с едно момче, което работи в едно кафене в Кашкаиш и с един спасител.
Даваха малко кадри от Лисабон, Кашкаиш, Марината, Санто Амаро, Кабо да Рока.
Ама беше голям майтап, като казаха, че пътят от Лисабон до Кашкаиш бил 1 час #Crazy Laughing
И като говореха за най=западната точка на Португалия и изцепиха една глупост Laughing .За които са ходили в Цабо де Рока (незнам 'де" ли е, 'да" ли е Blush), та нали има един кръст там, с надпис.Та превеждат надписа, ама казаха нещо съвсем друго #Crazy.Направо щяхме да паднем с мъжо.Само се спогледахме и се чудехме кой е направил този "превод".

Както и да е.Ще сменяме акумолатора на нашата кола.От Сузуки казаха, че ще звъннат днес (но на португалски това ще рече утре Laughing), та ще видим какво ще стане.

Успешна седмица и от мен. Peace

# 81
  • Мнения: 1 101
Ето ме и мен....Благодаря за пожеланията за по4ивка но...уви..имахме работа..но аз се радвам...нека да има 4е декември лежахме и каси4ката се изпразни Thinking
Спорна седмица за вси4ки

# 82
  • Мнения: 878
Доринда не 4е се губя аз,ама нямам много време за форума,мъжа ми като си е тук не сядам на компютъра,защото се сърди,което ще ре4е,4е събота и неделя по4ти не влизам тука,понеделник съм на работа и също не влизам и така днес си наваксвам,а през седмицата сядам само ако малкия ме остави,като сега например заседнал е пред една саксия на терасата целия омазан с пръст,ама и аз го оставих само мир да има Laughing
Много са ви хубави снимките,ДСС аз стотици пъти съм ходила в Коимбра,ама тия неща където си ги снимала незнам къде са.
Оф ще трябва да ставам,4е малкия пак ме дърпа,омръзнала му е саксията Rolling Eyes

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 hahahaС тая саксия ме накара да се смея Joy

И аз събота и неделя почти не сядам на компютара Tired.

# 84
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И при мен е май така,но ако съм на работа в събота,влизам.
Ве4е ми прехвърлят снимките на диск.До 2,3 дни Ще ги имам.

# 85
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте,никакви ви няма,ей.
Зоуи,май си фен на компЮтърните игри?
Моми4ета,сега 4етох в КлЮкарника,4е БГ форумките си правят купон всяка година.4ужбинските нямат ли такава традиция?А ние за6то не си спретнем един?ДСС си заминава през Юни,ето повод да се опознаем по отблизо.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ами май живеем далечко едни от други newsm78 ooooh!
Иначе идеята не е лоша, но незнам как ще се осъществи.
Т.е. къде и кога, за да са свободни всички.

Но ми харесва идеята ти,  dorinda Peace

# 87
  • Мнения: 1 101
Добра идея но....наистина  аз съм доста дале4е Tired

# 88
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Вярно е,4е сме дале4е една от друга,но със желание,отпуски и други подобни,вси4ко е възможно.
ДСС,знам,4е ти в ОейраШ.
Зоуи,Лозева,извинете ме,но не помня вие къде сте.
Винаги има средно положение,т.е. неЩо по средата.
Давайте идеи.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Всеки да пише къде е и ще видим тогава дали ще решим нещо newsm78 Peace .Какво мислите?

Общи условия

Активация на акаунт